EA Games The Sims 4 Bundle5

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

The Sims 4: Bundle 5 predstavuje piatu sadu populárnej hry Sims 4. Obsahuje herný balíček a dve kolekcie. Vytvorte si virtuálny svet a pomôžte svojím Sims vychovať deti, zabavte sa s priateľmi a vytvárajte nové vzťahy či zahrajte si bowling. Balenie obsahuje len kódy k stiahnutiu. Nachádza sa tam herný balíček The Sims 4 Rodičovstvo, The Sims 4 Staré časy, The Sims 4 Bowlingový večer. Ponúkajú vám nové miesta aj nové schopnosti. Hra je určená pre počítače.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Herný balíček Rodičovstvo

Vyskúšajte si rodičovské schopnosti svojich Sims a pomôžte uch deti vychovať k dospelosti s herným balíčkom The Sims Rodičovstvo, Rozhodujte ako chcete vychovávať ich deti. Budete prísny alebo dobrý ? Naučte ich životné hodnoty a vytvorte im budúcnosť. Užite si zábavné rodinné aktivity a upravte si domácnosť s novými dekoráciami a rodinnou módou. Je len na vás akými rodičmi budete.

Kolekcia Staré časy

Doprajte svojím Sims veľkolepý živo v elegantnom vzhľade s kolekciou The Sims 4 Staré časy. Oblečte Sims do klasických modelov a doprajte im doplnky a make-up z toaletného stolíka. Samozrejme nesmieme vynechať ani váš domov. Zariaďte si ho s luxusným nábytkom alebo najmite majordoma. Ten splní Sims každé prianie.

Kolekcia Bowlingový večer

Vytvorte podnik plný neónového osvetlenia s bowlingovými dráhami. Pozvite Sims priateľov na drink či iné občerstvenie. Zaobstarajte si retro moderný nábytok, ktorý vyzerá skvele v herni ale aj doma. Vyzdobte si svoj bowlingový podnik presne podľa vás.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Tlačený manuál: Nie

Ostatné

Kód produktu: 1038528

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore