ECG MTD 2072 SE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
74,90 €

Pôvodná cena 74,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,50 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Mikrovlnná rúra ECG MTD 2072 SE v nerezovom prevedení má maximálny výkon 700 W. Jej vnútorný priestor je lakovaný a ponúka 20 litrový objem. K dispozícii je 5 úrovní výkonu, 8 prednastavených programov automatického varenia. Ponúka tiež rozmrazovnaie podľa váhy a času. Ovládanie je digigálne pomocou otočných voličov a tlačidiel. Dvierka sa otvárajú pomocou madla. Pre bezpečnosť je mikrovlnná rúra ECG MTD 2072 SE vybavená aj detskou poistkou. Vo vnútornom priestore sa nachádza sklenený otočný tanier s priemerom 24,5 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

AEG MFC3026S-M, mikrovlnná rúra AEG MFC3026S-M, mikrovlnná rúra

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Mikrovlnná rúra AEG MFC3026S-M zabezpečuje jednoduchú a rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál. S jej pomocou môžete pokrmy rozmraziť, ohriať, variť alebo grilovať. Všetky funkcie je možné kombinovať pre dosiahnutie optimálnych podmienok prípravy vašich jedál. Vďaka dostatočne veľkej kapacite rúry a jej veľkému 315 mm otočnému tanieru do nej môžete bez problémov vložiť aj väčšie pokrmy. Pre jednoduché ovládanie všetkých funkcií je prispôsobený praktický ovládací panel na bočnej strane mikrovlnnej rúry, na ktorom sa nachádzajú tlačidlá a ukazovateľ hodín. Mikrovlnná rúra sa veľmi ľahko čistí aj vďaka jej vnútornému prevedeniu z nehrdzavejúcej ocele.

Základné parametre

  • Vstavaný displej: Áno
  • Dizajn skrine: voľnestojací
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Mikrovlnná rúra

Mikrovlnná rúra ECG MTD 2072 SE je praktickým spotrebičom do každej kuchyne. Smaltovaný vnútorný priestor je v šedej farbe s objemom 20 litrov. Priemer jej otočného taniera je 24,5 cm. Pre pohodlné otváranie dvierok má k dispozícii madlo. Dvierka mikrovlnky majú prispôsobenú priehľadnú časť, vďaka ktorej môžete sledovať prípravu vášho jedla. S 8 prednastavenými programami sa mikrovlnná rúra okamžite stane neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Bude spoľahlivým pomocníkom pri príprave všetkých vašich obľúbených pokrmov.

Príprava jedál

Praktická a voľne stojaca mikrovlnná rúra sa jednoducho postará o prípravu a ohriatie vašich každodenných jedál. Prispôsobená je aj funkcia automatického rozmrazovania, pomocou ktorej môžete za krátky čas rozmraziť zmrazené jedlá podľa váhy a času. Vďaka voľne stojacej mikrovlnnej rúre si môžete veľmi jednoducho a za krátky čas pripraviť, ohriať rôzne jedlá a vychutnávať si ich skvelú chuť. Samozrejmosťou je zvukový signál upozorňujúci na koniec ohrevu

  • 5 úrovní výkonu
  • 8 prednastavených programov automatického varenia
  • Automatické rozmrazovanie podľa váhy alebo času

Jednoduché ovládanie

Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a praktické a realizuje sa digitálne pomocou otočného voliča a tlačidiel, ktoré sa nachádzajú na jej prednej strane. K dispozícii je aj praktický 95 minútový časovač. Jej mikrovlnný výkon je 700 W. Pre bezpečnosť je k dispozícii aj detská poistka.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Počet programov: 8
Dizajn skrine: voľnestojací
Vnútorný objem: 20 L
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ecg
Vnútorný objem: 20 L
Mikrovlnný výkon: 700 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 45,2 cm
Výška: 26,2 cm
Hĺbka: 35,2 cm
Hmotnosť: 10,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 8
Integrované hodiny: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Ostatné

Kód produktu: 100000394846

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore