Eizo CG279X čierny


Uhlopriečka ("): 27 ", Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie displeja (px): 2560x1440, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60, Počet DVI: 1, Integrovaný TV tuner: Nie, Zobrazovacia technológia: IPS,


Cena 2 199,00 €

43,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Monitor Eizo CG279X sa stane vašim spoločníkom pre hranie hier a úpravu materiálov HDR. Vyznačuje sa antireflexným 27-palcovým IPS displejom, ktorý zobrazí všetok obsah v rozlíšení QHD 2560 x 1440 pixelov. Podporuje 1,07 miliárd farieb. Jeho reakčnú dobu tvorí 13ms, obnovovaciu frekvenciu 60 Hz, kontrastný pomer 1300:1 a jas 350 cd/m2. Pre pripojenie má k dispozícii rozhrania USB-C, DisplayPort, HDMI, DVI-D a 4 porty USB-A. Vo výbave nesmie chýbať ani pivot a nastavenie výšky. O pohodlie pri sledovaní sa postará Flicker-Free, filter modrého svetla a tienidlo proti odleskom.

Kompatibilný s krivkami gama HDR

Tónové krivky HLG a PQ monitoru Eizo CG279X spĺňajú príslušné normy pre zobrazovanie a spracovanie obsahu HDR. Vďaka optimalizácii kriviek gama je obraz prirodzenejší a bližší vnímaniu ľudským okom. Produkčný a postprodukčný profesionáli sa pri editovaní a farebných úpravách môžu spoľahnúť na podanie tónových kriviek HDR.

Široký farebný gamut

Monitor Eizo CG279X so širokým farbeným rozsahom spoľahlivo produkuje 98% farieb štandardu DCI P3 používaného produkciou pre digitálne kiná a je kompatibilný s normou Rec.2020. Navyše pokrýva 99% farebného priestoru Adobe RGB. Po prevedení snímok vytvorených vo formáte RAW do farebného priestoru Adobe RGB ich bude monitor zobrazovať úplne verne. Aj pre tlači monitor ponúka pokrytia takmer celého farebného priestoru CMYK.

Hlboká čierna

Eizo CG279X zvláda vďaka vysokému kontrastnému pomeru aj zobrazovanie temných odtieňov, ktoré na bežných obrazovkách LCD kvôli použitému podsvietenie vyzerajú často bledo alebo nevýrazne. To sa prejavuje hlavne pri bočnom pohľade na monitor v slabo osvetlenej miestnosti. Obrazovka monitora je vybavená špeciálnou vrstvou, ktorá zaistí hlboké podanie tmavých tónov v širokých pozorovacích uhloch.

Presné podanie farieb

Trojrozmerný tabuľka LUT zabezpečuje najpresnejšie priraďovanie odtieňov a maximálne presnú reprodukciu farieb, ktorá je zreteľne viditeľná aj v tmavých miestach. Monitor Eizo CG279X nastavuje tónové krivky a farby zvlášť, aby dosiahol stálu farebnú teplotu. Môžete sa spoľahnúť na presné a zhodné podanie farieb na tomto kvalitnom monitore.

Rýchla obsluha

Nastavenie je jednoduché a prehľadné. Funkcia Button Guide, ktorá zvyšuje prehľad obslužných prvkov zobrazujúcich sa na obrazovke, vám v ovládacom poli okamžite ukáže príslušnú funkciu tlačidla. Pomocou osvetlených tlačidiel je možné monitor obsluhovať aj v tme. To vám pomôže hlavne na tmavom pracovisku.

Zorné pole v obdĺžniku

Ideálny pre titulky a kritické snímky je obdĺžnik Safe Area Maker. Uvidíte ktorá oblasť obrazovky sa bude zobrazovať na inom výstupnom zariadení. Okamžite tak vidíte, či sú titulky, texty alebo iné dôležité prvky obrazu v zobrazovanej oblasti. Farbu obdlžníka môžete meniť tak, aby bol zreteľný v každom obraze.

Integrovaný snímač pre automatickú kalibráciu

S vstavaným kalibračným senzorom dosiahnete maximálnu presnosť farieb. Tento snímač je vhodne aktualizovaný pre daný monitor. Zohľadňuje vplyvy okolia a nastavuje okraje a stred obrazu. Zabezpečí tak rovnomerné výsledky na celej ploche monitora. Snímač sa nachádza v rámčeku monitora a vysúva sa len pri meraní. Vždy sa budete tešiť z optimálneho podania farieb.

Ergonomický a stabilný dizajn

Monitor Eizo CG279X je vybavený stojanom, ktorý umožňuje nastavenie výšky, sklonu a pootočenia. Podporuje vodorovnú a zvislú polohu obrazovky. Môžete ho nastaviť podľa potrieb konkrétného používateľa. Tienidlo znižuje výskyt optických obrazov a jas obrazovky. Šetrí tak váš zrak. Zmenšuje prístup svetla z hora a zo strán.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 27 "
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie displeja (px) 2560x1440
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 60
Počet DVI 1
Integrovaný TV tuner Nie
Zobrazovacia technológia IPS

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eizo CG279X čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené