Electrolux Accessory MG mlynček na mäso k EKM4600

  • Výpredaj −67 %

Popis produktu

Šikovný mlynček na mäso ELECTROLUX ACCESSORY MG je originálnym príslušenstvom ku kuchynskému robotu Electrolux. Tento kvalitný mlynček je určený predovšetkým na rýchle a efektívne mletie mäsa pre prípravu obľúbených dobrôt. Mlynček disponuje špeciálnym upínacím mechanizmom, vďaka ktorému bude mlynček vždy pevne a stabilne prichytený k robotu. Na mletie mäsa pomocou tohto mlynčeka môžete využiť 3 mlecie mriežky s rôznymi veľkosťami, ako i praktický posúvač a šikovnú plniacu misku. Tento skvelý mlynček na mäso s pevnou konštrukciou sa ľahko ovláda i čistí, čo zaiste poteší každého zákazníka.

Špeciálny upínací mechanizmus

Kvalitný mlynček na mäso ELECTROLUX ACCESSORY MG je originálnym príslušenstvom ku kuchynskému robotu Electrolux. K jeho pohodlnému použitiu slúži i špeciálny upínací mechanizmus, ktorý zaistí pevné uchytenie mlynčeka k robotu. Mlynček bude stabilný a bezpečne ho môžete používať na efektívne a pohodlné mletie mäsa. Vďaka špeciálnemu upínaciemu mechanizmu sa nemusíte obávať, že sa vám mlynček z robota zošmykne. Môžete sa spoľahnúť na bezpečné a jednoduché používanie prístroja, ktorý si rýchlo obľúbite.

3 mlecie mriežky

Na prípravu obľúbených mäsových pochúťok potrebujete kvalitnej pomleté mäso. S jedinečným mlynčekom na mäso ELECTROLUX ACCESSORY MG si môžete dokonca vybrať, na akú hrúbku má byť mäso pomleté. K šikovnému mlynčeku vám totiž pribalíme i 3 mlecie mriežky, z ktorých každá má inú veľkosť otvorov. Stačí si len vybrať, vložiť do mlynčeka, ktorý pripevníte k robotu a môžete začať spokojne mlieť. Používanie tohto skvelého mlynčeka si iste rýchlo obľúbite a stane sa vašom nenahraditeľným pomocníkom.

3 mlecie mriežky - ELECTROLUX ACCESSORY MG

Praktická plniaca miska

Že pri mletí mäsa musí byť neporiadok? Odteraz to bude inak. Šikovný mlynček na mäso ELECTROLUX ACCESSORY MG disponuje praktickou plniacou miskou, ktorá zjednoduší jeho používanie. Zaistí dokonalý poriadok pri mletí, pretože mäso, ktoré vkladáte do mlynčeka nespadne ďalej ako do tejto misky. Užitočná plniaca miska je dostatočne veľká, takže spokojne môžete vkladať do plniaceho otvoru mlynčeka i väčšie kusy mäsa. Používanie mlynčeka tak nebude len maximálne praktické a hygienické, ale i pohodlné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Electrolux

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux Accessory MG mlynček na mäso k EKM4600

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami