Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES69310L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Cena:
619,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES69310L má ovládací panel QuickSelect umiestnený zhora. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Funkcia TimeBeam vizuálne informuje o stave umývacieho programu prostredníctvom svetelného lúča. Umývačka Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES69310L ponúka 8 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod. Okrem sveteľného lúča je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: dvojfarebný budík, extra hygienický, GlassCare, indikátor nedostaku leštidla a soli, XtraPower. Jej kapacita pre umývanie je 15 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš - má 2 skladacie držiaky, 2 skladacie drôtené držiaky na poháre, 2 mäkké špičky, 6 mäkkých špičiek pre vínové poháre, sladacie poličky na šálky a plastové držadlo. Dolný kôš má 2 rozložiteľné tanierové poličky a plastové držadlo. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux 700 PRO GlassCare KEGA9300L má ovládací panel QuickSelect umiestnený zhora. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Funkcia TimeBeam vizuálne informuje o stave umývacieho programu. Umývačka Electrolux KEGA9300L ponúka 8 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod. Je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: budík, GlassCare, indikátor nedostaku leštidla a soli, XtraPower. Jej kapacita pre umývanie je 15 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria:osvetlenie, výškovo nastaviteľný horný kôš - má 2 skladacie držiaky, 2 skladacie drôtené držiaky na poháre, 2 mäkké špičky, 6 mäkkých špičiek pre vínové poháre, sladacie poličky na šálky a nerezové držadlo. Dolný kôš má 4 rozložiteľné tanierové poličky a GlassHolder a nerezové držadlo. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu.

Základné parametre

 • Šírka: 59,6 cm
 • Typ displeja: LED
 • Maximálna hlučnosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Umývačka riadu SatelliteClean

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux 600 PRO SatelliteClean EES69310L na jeden umývací cyklus dokáže umyť 15 obedových súprav riadu. Vstavaná mývačka riadu využíva k sušeniu prirodzenú cirkuláciu vzdchu. Pred koncom programu sa dvierka automaticky pootvoria aby mohol vdzuch prúdiť dovnútra a riad bude dokonale usušený. Táto umývačka riadu QuickSelect ponúka jednoduchý spôsob ako upravovať a spúšťať umývacie programy. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Umývačka zo série 600 umožní pohodlné a bezpečné umývanie vínových poárov s nablískaným výsledkom. Už nebudete musieť umývať poháre ručne. Jedinečné úchytky SoftGrips a SoftSpikes ich udržia pevne a šetrne na svojom mieste.. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Programy a funkce

Pomocí MY TIME si víte zvolit vhodný mycí program z délky programu v rozmezí 30 minut až 4 hodiny. Myčka nabízí 8 mycích programů:

 •     Quick - jde o nejkratší program, trvající 30 minut a je ideální pro mytí lehce zašpiněného nádobí nebo čerstvě vloženého nádobí.
 •     Předmytí - je program pro oplachování zbytků pokrmů z nádobí. Zabraňuje tvorbě nepříjemného pachu ve vnitřním prostoru. (Není třeba přidat mycí prostředek).
 •     60 minut - je porgram pro mytí čerstvě vloženého nebo lehce zašpiněného nádobí s lehce zaschlými nečistotami.
 •     90 minut - program je vhodný pro mytí a sušení normálně znečištěného nádobí.
 •     160 minut - program je vhodný pro mytí a sušení silně znečištěného nádobí.
 •     ECO - jde o nejdelší program (trvá 4 hodiny), který je velmi úsporný na spotřebu vody a energie při běžně znečištěném nádobí.
 •     Auto Sense - automaticky upravuje mycí cyklus podle typu náplně. Myčka zjistí stupeň zašpinění a množství vloženého nádobí. Podle toho nastaví teplotu, množství vody a délku mytí.
 •     Machine Care - program slouží k čištění vnitřního prostoru bez naplněného nádobím.

Kromě mycích programů jistě využijete i praktické funkce:

 •     ExtraHygiene - je program pro hygienické mytí, který během poslední oplachovací fáze teplotu udrží na 65 až 70 ° C po dobu 10 minut.
 •     ExtraPower - zlepšuje výsledky mytí ve zvoleném programu. Tato funkce zvyšuje teplotu i délku trvání mytí.
 •     Glasscare - se stará speciální o choulostivé kusy nádobí. Tato funkce zabraňuje rychlým změnám teplotěa mytí ve zvoleném programu a snižuje ji na 45. Ochraňuje při tom sklo před poškozením.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem Predumytia.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia TimeBeam priemeta svetelný lúč na podlahu pod dviekrami umývačky. Po spustení programu sa rozsvieti červené svetlo, ktoré svieti po celý čas trvania umývacieho cyklu. Po ukončení programu sa rozsvieti zelená kontrolka.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria 2 sklopné držiaky na poháre, 2 sklopné drôtené úchyty na poháre, 2 mäkké gumové špičky, 6 úchytov na poháre na víno, sklopné držiaky na šálky a plastová rukoväť Electrolux. Držiaky na vínové poháre SoftGrip sú špeciálne navrhnuté tak, aby im zabezpečovali extra ochranu. Počas celého umývacieho cyklu ich jemne a zárovneň pevne pridržiavajú na mieste. Výbava dolného koša pozostáva z 2 sklopných držiakov na taniere, plastovej rukoväte.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EES69310LSK (stiahnut') [*.pdf, 1.88 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
iTyp displeja: LED
Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 150 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 11 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Model: EES69310L
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,6 cm
Výška: 81,8 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 39 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,6 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 11 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 150 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 15
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 911434586

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore