Electrolux EFC90151X vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
79,00 €

Pôvodná cena 109,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,58 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Electrolux EFC90151X v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy D. Jeho montáž je možná s prevádzkou odťahu do komína alebo recirkulácie. Ovládanie je mechanické a to za pomoci gombíkv stromi rýchlosťami odsávania. Sací výkon dosahuje od 230 m³/hod. do max 430 m³/hod. a hľučnosť minimum 53 dB a maximum 67 dB. Pracovná plocha pod odsávačom je osvetlená pomocou halogénových žiaroviek. Digestor Electrolux EFC90151X je vybavený až 3 kovovými tukovými filtrami pre zachytávanie mastnoty. Šírka 90 cm.

Zobraziť celý popis

Vystavené na 1 predajni

  • Výpredaj − 28 %
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Elica FLAT GLASS IX/A/60 Elica FLAT GLASS IX/A/60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový digestor Elica FLAT GLASS IX/A/60 v nerezovom prevedení má elegantný dizajn v kombinácii so sklom, vďaka čomu zapadne takmer do každej domácnosti. Jeho šírka je 60 cm a sací výkon dosahuje maximálne 365 m³/hod. Tento digestor Elica FLAT GLASS IX/A/60 má dve LED svietidlá, ktoré sú šetrné a pritom dostatočne osvetľujú pracovnú plochu. Odsávač ponúka 3 rýchlosti nastavenia odsávania, pričom hlučnosť pri najväčšej rýchlosti je iba 62 dB. Mastnotu zachytáva hliníkový tukový filter. Prevádzka digestora je možná s odťahom do koníma s priemerom odsávacej rúry 150 mm alebo s recirkuláciou s použitím vhodného uhlíkového filtra. Trieda energetickej účinnosti je D.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Maximálna hlučnosť: 62 dB
  • Maximálny výkon odsávania: 365 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Odsávanie výparov

Komínový digestor Electrolux EFC90151X je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s tlačítkovým ovládaním. Maximálny výkon odsávania dosahuje 430 m³/hod. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Priemer odťahu je 15 mm. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux MCFE09. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou.

Motor s vysokým výkonom

Vysokorýchlostný motor komínového odsávača pár vám umožní mať v kuchyni čistý vzduch či už pripravujete steak alebo opekáte lososa. Vzduch v kuchyni zostane stále čerstvý. Umožňuje tak zachovať vašu kuchyňu príjemným prostredím.

Vlastnosti

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Kvalitný odsávač pár je mimoriadne účinným a spoľahlivým pomocníkom pri varení. Disponuje silným svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie večere. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 53 - 67 dB pri recirkulácii až 71 dB.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Komínový odsávač má povrchové prevedenie v nerezovej farbe. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch halogénových žiaroviek. Komínový odsávač pár má 3 rýchlostné stupne s tlačítkový ovládaním. S digestorom, ktorý je vybavený troma hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Môžete ho bez problémov umývať, vďaka čomu vám zabezpečí čistý vzduch vo vašej kuchyni ešte dlhší čas.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 89,8 cm
Maximálna hlučnosť: 67 dB
Maximálny výkon odsávania: 430 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 430 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (max.): 99,5 cm
Vhodný uhl. filter: MCFE09
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 89,8 cm
Výška: 99,5 cm
Hĺbka: 47,1 cm
Hmotnosť: 8,3 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 67 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: D
Celková spotreba: 81 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 3

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 942492636

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore