Electrolux EFS3DF18S

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná monoklimatická chladnička Electrolux EFS3DF18S s objemom 282 litrov je zaradená do energetickej triedy F. Vo vrchnej časti je umiestnený 22 litrový výparník s mraziacim výkonom 5,7 kg za 24 hodín. Odolnosť pri výpadku 14 hodín. Chladiaca časť o objeme 260 litrov je vybavená 5 sklenenými policami, 5 dverovými policami a jedným boxom s reguláciou vlhkosti vhodným pre ovocie a zeleninu. Optimálna teplota vďaka technológii DynamicAir. Elektronické ovládanie teploty na LCD displeji. Optický a zvukový signál pri vysokej teplote. Hlučnosť pri chladení len 32 dB. Rozmery (VxŠxH): 177,2 x 54,8 x 54,9 cm.

Dokonale čerstvé potraviny

Vaše potraviny budú odteraz oveľa dlhšie čerstvé a ich kvalita bude zachovanú po dlhší čas. Vstavaná monoklimatická chladnička Electrolux EFS3DF18S ponúka objem 260 litrov pre uskladnenie vašich potravín. Vďaka dostatočne veľkej kapacite, môžete bezpečne uskladniť všetky vaše potraviny i hotové jedlá. 

Mraziaca časť 

Výparník v objeme 22 litrov ponúka priestor pre uloženie menšieho množstva potravín. Výparník je vhodný na krátkodobé uchovanie mrazených potravín. Je umiestnený vo vrchnej strane spotrebiča, ako samostatný priestor s plastovými dvierkami. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 5,7 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu udrží uložené potraviny v optimálnych podmienkach 14 hodín. 

Technológia DynamicAir

Technológia DynamicAir zachová konštantný prúd vzuchu vo vašej chladničke, aby bola zaručená stabilná teplota v celom vnútornom priestore. Každá polička je vychladená rovnomerne zhora nadol. Zamedzuje sa tak aj tvorba baktérií a zároveň si vaše potraviny zachovajú čerstvosť.

LED osvetlenie

Osvetlenie LED predstavuje špičkovú osvetľovaciu technológiu, čo je dôvod, prečo ho spoločnosť Electrolux integrovala do tejto chladničky. Vnútorné osvetlenie LED poskytuje jasnejšie svetlo, ktoré rovnomerne osvetľuje celý priestor. Navyše je technológia LED menšia a energeticky úspornejšia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 32 dB
Celkový čistý objem 282 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EFS3DF18S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené