Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK

Zobraziť


Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 70 dB, Maximálny výkon odsávania: 550 m3,


Cena 389,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 435,00 € Zobraziť nápoveď

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový digestor Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK v čiernej farbe s indikáciou zanesenia filtra má maximálny výkon odsávania 550 m³/hod. Je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni, s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu, s maximálnou hlučnosťou 70 dB. Odsávač má tri výkonové stupne s dotykovým ovládaním na skle. Pracovné miesto pod digestorom je osvetlené prostredníctvom dvoch LED žiaroviek. Šírka odsávača Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK je 60 cm.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Komínový odsávač pár Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávanias s dotykovým ovládaním na elegantnom sklenenom panely a výkonným motorom, ktorý zabezpečí čistejšiu atmosféru pri varení. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Electrolux EFF62, nie je súčasťou balenia.

Výkon odsávača 

Výkon odsávača by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 50 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 550 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 70 dB. Jeho prevádzka nie je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Komínový odsávač má povrchové prevedenie v čiernej farbe s bočnými nerezovými lištami. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch energeticky efektívnych LED žiaroviek. Komínový odsávač je vybavený dvoma umývateľnými hliníkovými tukovými filtrami.

Vlastnosti

Komínový odsávač pár má 3 rýchlostné stupne s dotykovým ovládaním na skle s ročnou spotrebou energie, KWh: 130.5. Prúdenie vzduchu odsávača pri najvyšej rýchlosti pri štandardnom užívaní dosahuje m3/h: 550 s hlučnosťou pri maximálnom výkone 62 dB. S digestorom, ktorý je vybavený dvoma umývateľnými hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 70 dB
Maximálny výkon odsávania 550 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV60657OK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

24. 9. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené