Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Šírka: 89.8 cm, Maximálna hlučnosť: 70 dB, Maximálny výkon odsávania: 550 m3,


Cena 429,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 470,00 € Zobraziť nápoveď

8,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK v čiernej farbe s indikáciou zanesenia filtra. Je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu, s maximálnou hlučnosťou 69 dB. Odsávač má tri výkonové stupne s dotykovým ovládaním na skle. Komínový odsávač disponuje dvoma hliníkovými tukovými filtrami. Pracovné miesto pod odsávačom je osvetlené prostredníctvom dvoch LED žiaroviek. Šírka odsávača Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK je 90 cm.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania s dotykovým ovládaním na elegantnom sklenenom panely a výkonným motorom, ktorý zabezpečí čistejšiu atmosféru pri varení. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový Electrolux EFF62, alebo Electrolux E3CFF62 nie je súčasťou balenia.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Komínový odsávač má povrchové prevedenie v čiernej farbe s bočnými nerezovými lištami. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou dvoch energeticky efektívnych LED žiaroviek. Komínový odsávač je vybavený dvoma umývateľnými hliníkovými tukovými filtrami.

Vlastnosti

Komínový odsávač pár má 3 rýchlostné stupne s dotykovým ovládaním na skle s ročnou spotrebou energie KWh: 81,2. Prúdenie vzduchu odsávača pri najvyšej rýchlosti pri štandardnom užívaní dosahuje m3/h: 550 s hlučnosťou pri maximálnom výkone 69 dB. S digestorom, ktorý je vybavený dvoma umývateľnými hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89.8 cm
Maximálna hlučnosť 70 dB
Maximálny výkon odsávania 550 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 600 FLEX LEDSpot EFV90657OK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené