Electrolux EIS7548

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
889,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Electrolux EIS7548 v čiernom prevedení so skosenou hranou ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Varná doska 800 SenseFry so snímačom vyprážania udržuje správnu teplotu celej panvice. S funkciou FlexiBridge môžete kombinovať 3 možnosti rozloženia. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové s farebným displejom v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pause, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska Electrolux EIS7548 je vybavená aj Eco časovačom a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál s možnosťou vypnutia.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Electrolux EIS8648 Electrolux EIS8648

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska Electrolux EIS8648 v tmavo šedom prevedení ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom a možnosťou dvoch varných zón do jednej veľkej plochy. Indukčná doka 900 SensePro s bezdrôtovou teplotnou sondou meria teplotu pripravovaného pokrmu a komunikuje s varnou doskou. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové s farebnou obrazovkou, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pauza, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska Electrolux EIS8648 je vybavená aj Eco časovačom a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál s možnosťou vypnutia.

Základné parametre

  • Šírka: 78 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Electrolux EIS7548 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom tmavo sivom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Pripravte viac chodov naraz

S funkciou FlexiBridge bude príprava pokrmov na vašej varnej doske pohodlnejšie. Ponúka 3 možnosti rozloženia a viac flexibility pri súčasnom používaní panvice a hrnca. Jednoducho si zvolte buď 2 stredne veľké zóny, malú a veľkú alebo jednu mimoriadne veľkú vhodnú napríklad pre plancha gril. Kombinované varné zóny využívajú rovnaké nastavenia teploty a času, vďaka čomu môžete využívať širokú škálu kuchynského riadu. Varná plocha dokonale rozvádza teplo pre hrnce a panvice akýchkoľvek tvarov a veľkostí, čo oceníte keď budete potrebovať pripraviť viac chodov naraz.

So snímačom vyprážania už žiadne odhadovanie

Snímaču vyprážania môžete plne dôverovať, uistí vás že vaše jedlo bude rovnomerne uvarené. Snímač SenseFry udržuje správnu teplotu povrchu panvice, vďaka čomu už nemusíte stále kontrolovať a upravovať nastavenie ohrevu. Zaručí vám dokonale správne usmažené jedlo podľa vašich predstáv.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka časovač a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie. Počas varenia môžete využívať všetky varné zóny súčasne, pritom si ale môžete dobu varenia nastaviť pre každú jednu varnú zónu jednotlivo a budete mať istotu, že sa nič nepripáli alebo nerozvarí. Po uplynutí nastaveného času sa varná zóna sama vypne.

  • Ľavá predná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 220 mm
  • Stredná zóna vpredu - výkon / priemer: 1400 / 2500 W / 145 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 220 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3600 W / 240 mm

Dotykové ovládanie s farebným displejom

Ovládanie je veľmi pokročilé ale napriek tomu jednoduché a intuitívne. Pomocou farebnej dotykovej obrazovky si zvolíte jedlo, ktoré chcete variť a varná doska vám ponúkne ako na to. Prevedie vás procesom prípravy pokrmu krok za krokom, aby boli výsledky vášho varenia naozaj dokonalé.

Technológia Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  Electrolux je vybavená unikátnou funkciou Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EIS7548SK (stiahnuť) [*.pdf, 744.85 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 71 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 71 cm
Výška: 4,4 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 12,38 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Malá varná zóna (počet): 1
Štandardná varná zóna: 3
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 949596962

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore