Electrolux EIS82449

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 630 € na produkty Electrolux: po registrácii

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
579,00 €

Cena s Cashback
519,00 €
Len do 30. 06. 2021
Ako získate Cashback

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Electrolux EIS82449 so šírkou 80 cm je v čiernej farbe. Ponúka 4 indukčné varné zóny s možnosťou prepojenia dvoch varných zón do jednej veľkej plochy. Varné zóny sú vybavené 3 krokovým využitím zbytkového tepla aj funkciou Power Booster. Indukčnú varnú dosku Electrolux EIS82449 je možné pomocou Hob2Hood prepojiť s odsávačom pár. Senzor varu SeseBoil rozpozná, kedy je voda v hrnci v bode varu a podľa toho prispôsobuje intenzitu ohrevu. Dotykové ovládanie Direct Access je umiestnené v prednej časti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • cashback 60,00 €

Zvážte aj tento produkt

Electrolux EIP8146I Electrolux EIP8146I

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 630 € na produkty Electrolux: po registrácii

Indukčná varná doska Electrolux EIP8146I v čiernom prevedení ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové s osvetlením, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia Pauza, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska Electrolux EIP8146I je vybavená aj Eco časovačom a ukazovateľom času. Nechýba akustický signál s možnosťou vypnutia.

Základné parametre

 • Šírka: 77 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Electrolux EIS82449 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Majte so senzorom vriacu vodu pod kontrolou

Indukčná varná doska SenseBoil 600 dohliada na varenie vody alebo iné tekuté pokrmy. V okamihu, keď voda v hrnci dosiahne teplotu varu senzor varu to rozpozná, upraví intenzitu ohrevu, aby sa pri vrenie zmenilo na stabilné pobublávanie. Môžete sa tak sústrediť na prípravu chutných pokrmov.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka časovač a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

 • ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
 • stredná zóna vpredu - výkon/priemer: 1400/2500 W/145 mm
 • ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
 • pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3600 W/240 mm

Pripravte viac chodov naraz

S funkciou Bridge môžete na varnej doske spojiť dve samostatné varné zóny a vytvoriť tak jeden veľký povrch na varenie. Kombinované varné zóny využívajú rovnaké nastavenia teploty a času, vďaka čomu môžete využívať širokú škálu kuchynského riadu. Varná plocha dokonale rozvádza teplo pre hrnce a panvice akýchkoľvek tvarov a veľkostí, čo oceníte keď budete potrebovať pripraviť viac chodov naraz.

Nastaviteľný časovač

Každé varenie si môžete bez problémov načasovať podľa potreby. Nastaviteľný časovač vám pomôže jednoducho postupovať podľa procesu varenia. Je nastaviteľný až na jednu hodinu a presne vám pripomenie čas varenia. Funguje taktiež ako kuchynský časovač.

Prispôsobí sa veľkosti nádob

Varná doska Infinite prispôsobí varné zóny podľa veľkosti nádob, ktoré na ne položíte bez straty výkonu. Jednoducho pložte hrniec a užívajte si voľnosť pri varení bez obmedzení.

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  Electrolux je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EIS82449SK (stiahnuť) [*.pdf, 860.86 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 78 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 78 cm
Výška: 5 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 12 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Štandardná varná zóna: 2
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 400 V
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 949596988

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore