Electrolux EIS82449


Šírka: 78 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Indukčné Viac info


Cena 629,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Electrolux EIS82449 so šírkou 80 cm je v čiernej farbe. Ponúka 4 indukčné varné zóny s možnosťou prepojenia dvoch varných zón do jednej veľkej plochy. Varné zóny sú vybavené 3 krokovým využitím zbytkového tepla aj funkciou Power Booster. Indukčnú varnú dosku Electrolux EIS82449 je možné pomocou Hob2Hood prepojiť s odsávačom pár. Senzor varu SeseBoil rozpozná, kedy je voda v hrnci v bode varu a podľa toho prispôsobuje intenzitu ohrevu. Dotykové ovládanie Direct Access je umiestnené v prednej časti.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska Electrolux EIS82449 spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Majte so senzorom vriacu vodu pod kontrolou

Indukčná varná doska SenseBoil 600 dohliada na varenie vody alebo iné tekuté pokrmy. V okamihu, keď voda v hrnci dosiahne teplotu varu senzor varu to rozpozná, upraví intenzitu ohrevu, aby sa pri vrenie zmenilo na stabilné pobublávanie. Môžete sa tak sústrediť na prípravu chutných pokrmov.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Varná doska je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka časovač a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

  • ľavá predná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
  • stredná zóna vpredu - výkon/priemer: 1400/2500 W/145 mm
  • ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3200 W/210 mm
  • pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2300/3600 W/240 mm

Pripravte viac chodov naraz

S funkciou Bridge môžete na varnej doske spojiť dve samostatné varné zóny a vytvoriť tak jeden veľký povrch na varenie. Kombinované varné zóny využívajú rovnaké nastavenia teploty a času, vďaka čomu môžete využívať širokú škálu kuchynského riadu. Varná plocha dokonale rozvádza teplo pre hrnce a panvice akýchkoľvek tvarov a veľkostí, čo oceníte keď budete potrebovať pripraviť viac chodov naraz.

Nastaviteľný časovač

Každé varenie si môžete bez problémov načasovať podľa potreby. Nastaviteľný časovač vám pomôže jednoducho postupovať podľa procesu varenia. Je nastaviteľný až na jednu hodinu a presne vám pripomenie čas varenia. Funguje taktiež ako kuchynský časovač.

Prispôsobí sa veľkosti nádob

Varná doska Infinite prispôsobí varné zóny podľa veľkosti nádob, ktoré na ne položíte bez straty výkonu. Jednoducho pložte hrniec a užívajte si voľnosť pri varení bez obmedzení.

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  Electrolux je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 78 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EIS82449

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené