Electrolux EOB3400BOR


Vstavaná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 72 l, Počet funkcií: 8, Teleskopický výsuv: Žiadny, Gril, Výška: 59,4 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 56,8 cm. Viac info


Cena 369,99 €

Zľava 20 % z predchádzajúcej ceny: 464,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux EOB3400BOR vás zaujme svojim príjemným prevedením v čiernej farbe a vyniká najmä svojim vidieckym štýlom, ktorý zaujímavo doplní celkový vzhľad vašej kuchyne. Jej celková kapacita je 72 litrov a zaraďovaná je do energetickej triedy A. Vybavená je aj ohrevným systémom UltraFanPlus, ktorý vám zaručí rovnomerné pečenie s optimálnymi výsledkami. Prispôsobené má aj sklenené dvierka, ktoré sú ľahko čistiteľné a otvárateľné. Všetky funkcie rúry Electrolux EOB3400BOR, režimy a teplotu môžete ľahko ovládať pomocou prispôsobeného ovládacieho panelu s otočnými ovládačmi. Pri vašom pečení si môžete byť istý maximálnou flexibilitou a perfektnými výsledkami.

 

 

 

Jednoduché pečenie

Vstavaná rúra Electrolux EOB3400BOR vám ponúkne pri príprave vašich jedál úžasnú flexibilitu. S jej pomocou môžete naraz pripraviť ešte viac jedla pre všetkých členov rodiny. Jej kapacita je 72 litrov a ponúka pečenie až na troch úrovniach. K dispozícii je aj množstvo skvelých funkcií, ktoré vám uľahčia pečenie. Vďaka dvojkruhovému grilu tejto rúry môžete veľmi ľahko a rýchlo dosiahnuť najlepšie výsledky pri grilovaní aj pri príprave menších pokrmov. K dispozícii je 8 funkcií pečenia: vrchný ohrev a gril, spodný ohrev, gril, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodný ohrev, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev.

Vidiecky štýl

Dizajn vstavanej rúry pôsobí veľmi príjemne a perfektne doplní takmer každé kuchynské prostredie. Jej povrchové prevedenie je v čiernej farbe so zlatým madlom a vďaka tomu sa bude hodiť k ostatnému vybaveniu vašej kuchyne. Štýl vstavanej rúry pôsobí vidiecky a tak sa vám určite zapáči.

Ohrevný systém UltraFanPlus

Vstavaná rúra je vybavená ohrevným systémom UltraFanPlus, ktorý je vybavený výnimočným ventilátorom a dizajnom vzduchovodov, ktoré zaručia, že sa vaše jedlo perfektne a rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu rúre.

Jednoduché ovládanie

Vychutnávať si môžete aj jednoduché ovládanie rúry pomocou otočných ovládačov a vďaka funkcii mechanického odpočítavania. Jej ovládanie vám poskytne priamy prístup ku všetkým nastaveniam a môžete tak jednoducho nastaviť teplotu ako aj režimy ohrevu. Ovládanie sa nachádza na vrchnej strane rúry, presne nad jej dvierkami a tak budete mať k nemu ľahký prístup.

Ľahko čistiteľné sklenené dvierka

Vstavaná rúra má prispôsobené sklenené dvierka, ktoré sú veľmi ľahké a môžete ich jednoducho udržiavať v čistote. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a tak si zjednodušiť ich čistenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2780 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux EOB3400BOR

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

25. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Výkon - super pečenie
  • Dizajn - vidiecky štýl
  • Veľký priestor
  • Krásne, masívne madlo
  • Pomer cena - výkon 100% spokojnosť