Electrolux EOB3400BOR


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2780 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8,


Cena 399,00 €

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux EOB3400BOR vás zaujme svojim príjemným prevedením v čiernej farbe a vyniká najmä svojim vidieckym štýlom, ktorý zaujímavo doplní celkový vzhľad vašej kuchyne. Jej celková kapacita je 72 litrov a zaraďovaná je do energetickej triedy A. Vybavená je aj ohrevným systémom UltraFanPlus, ktorý vám zaručí rovnomerné pečenie s optimálnymi výsledkami. Prispôsobené má aj sklenené dvierka, ktoré sú ľahko čistiteľné a otvárateľné. Všetky funkcie rúry Electrolux EOB3400BOR, režimy a teplotu môžete ľahko ovládať pomocou prispôsobeného ovládacieho panelu s otočnými ovládačmi. Pri vašom pečení si môžete byť istý maximálnou flexibilitou a perfektnými výsledkami.

 

 

 

Jednoduché pečenie

Vstavaná rúra Electrolux EOB3400BOR vám ponúkne pri príprave vašich jedál úžasnú flexibilitu. S jej pomocou môžete naraz pripraviť ešte viac jedla pre všetkých členov rodiny. Jej kapacita je 72 litrov a ponúka pečenie až na troch úrovniach. K dispozícii je aj množstvo skvelých funkcií, ktoré vám uľahčia pečenie. Vďaka dvojkruhovému grilu tejto rúry môžete veľmi ľahko a rýchlo dosiahnuť najlepšie výsledky pri grilovaní aj pri príprave menších pokrmov. K dispozícii je 8 funkcií pečenia: vrchný ohrev a gril, spodný ohrev, gril, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, ventilátor + gril, ventilátor + gril + spodný ohrev, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev.

Vidiecky štýl

Dizajn vstavanej rúry pôsobí veľmi príjemne a perfektne doplní takmer každé kuchynské prostredie. Jej povrchové prevedenie je v čiernej farbe so zlatým madlom a vďaka tomu sa bude hodiť k ostatnému vybaveniu vašej kuchyne. Štýl vstavanej rúry pôsobí vidiecky a tak sa vám určite zapáči.

Ohrevný systém UltraFanPlus

Vstavaná rúra je vybavená ohrevným systémom UltraFanPlus, ktorý je vybavený výnimočným ventilátorom a dizajnom vzduchovodov, ktoré zaručia, že sa vaše jedlo perfektne a rovnomerne prepečie bez ohľadu na jeho polohu rúre.

Jednoduché ovládanie

Vychutnávať si môžete aj jednoduché ovládanie rúry pomocou otočných ovládačov a vďaka funkcii mechanického odpočítavania. Jej ovládanie vám poskytne priamy prístup ku všetkým nastaveniam a môžete tak jednoducho nastaviť teplotu ako aj režimy ohrevu. Ovládanie sa nachádza na vrchnej strane rúry, presne nad jej dvierkami a tak budete mať k nemu ľahký prístup.

Ľahko čistiteľné sklenené dvierka

Vstavaná rúra má prispôsobené sklenené dvierka, ktoré sú veľmi ľahké a môžete ich jednoducho udržiavať v čistote. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a tak si zjednodušiť ich čistenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2780 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EOB3400BOR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené