Electrolux EOB6220AOR


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3500 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8,


Cena 699,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 745,00 € Zobraziť nápoveď

13,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčná rúra s integrovanou funkciou pary Electrolux EOB6220AOR - Rococo kolekcia, je zaradená do energetickej triedy A. S vnútorným kruhovým vyhrevným telesom, vám pri príprave vašich jedál ponúkne maximálnu flexibilitu - s 3 pečúcimi úrovňami. Kombináciou prípravy jedla pomocou pary a funkciou teplovzdušného pečenia môžete na večeru pripraviť zdravé a chutné jedlá, ktoré sú vnútri šťavnaté a na povrchu chrumkavé. Jej kapacita je až 72 litrov. Vnútro je obohatené o vysokolesknúcu povrchovú vrstvu, ktoré je ľahko čistiteľná. Hlavná farba: čierna.

 

 

Vstavaná parná rúra

Multifunkčná rúra Electrolux EOB6220AOR disponuje naozaj bohatým vnútorným objemom 72 litrov pre 3 súčasné úrovne pečenia. Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne.  Zároveň je extrémne tichá. Halogénové osvetlenie poskytne dostatok svetla. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a rýchlo vyčistiť.

  • Elektronické funkcie : akustický signál, ukončenie programu, minútka
  • Funkcie rúry : spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, gril + vrchný ohrev, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, para + kruhové teleso + ventilátor, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev

Rovnomerné prepečenie

Vďaka ohrevnému systému UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov je zaručené rovnomerné prepečenie vašich pokrmov bez ohľadu na ich polohu v rúre.

Gril

Pomocou vstavanej rúry môžete jednoducho pripraviť aj grilované pokrmy. Vybavená je dvojkruhovým grilom, s ktorým rýchlo dosiahnete ideálne výsledky grilovania aj pri menších pokrmoch.

Multifunkčná rúra s integrovanou funkciou pary

V profesionálnych kuchyniach šéfkuchári používajú tradičné suché teplo spolu s parou, aby dosiahli najlepšie chute a štruktúry. Pomocou tejto rúry dosiahnete bez problémov rovnakých výsledkov ako v reštaurácii.

Funkcia Pizza

Ak ste vy aj vaši blízky milovníkom pizze tak v tom prípade je tu pre vás špeciálny program pomocou ktorého príjemne prekvapíte dokonale chrumkavým cestom a chutným obložením pizze.

Chladiaci ventilátor

Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry

  • Vybavenie rúry - plechy : 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux EOB6220AOR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené