Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3380 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 10,


Cena 649,00 €

12,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X s integrovanou funkciou pary na dosiahnutie dokonalého pečenia mäsa a nemäsových pokrmov. Je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka 9 funkcií pečenia: spodný ohrev, ventilátor + svetlo, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchný ohrev, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, para + kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev, gril + vrchný ohrev + ventilátor. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu rýchleho vyhriatia rúry, automatický návrh teploty, mäsovú sondu. Nechýba minútka, čas, akustický signál, trvanie/ukončenie programu a množstvo iných. Ovládanie je zabepečené pomocou 2 záspustných otočných gombíkov. Objem rúry Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X dosahuje 72 litrov. Čistenie rúry je pomocou funkcie aqua clean.

 

 

Vstavaná rúra

Vstavaná rúra Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X používa silu pary Steam Crisp, ktorá prináša do procesu pečenia vlhkosť čím umožňuje prípravu jedla pri nižšej teplote a zabraňuje jeho vysušeniu. Vytvára zlatisté, chrumkavé kôrky a šťavnaté vnútra. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary. Jej kapacita je až 72 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Ovládací panel s displejom vám poskytne prístup k režimom ohrevu, funkciám časovača, osvetleniu rúry a režimu rýchleho ohrevu, aby ste mali vždy pod kontrolou prípravu všetkých svojich obľúbených jedál. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

Jemné vnútri, chrumkavé vonku 

Rozlúčte sa s priemerným pečením a privítajte rúru SteamCrisp. Ideálna na pečenie mäsa a nemäsových pokrmov, kombinuje paru a tradičný ohrev, aby sa jedlo upieklo jemne, čiže aby pokrmy nevyschli. Chuť a textúra sú vylepšené parou.

Funkcie pečenia

Rúra ponúka 9 funkcií pečenia: spodný ohrev, ventilátor + svetlo, Grill + bottom + fan (humid), gril + vrchný ohrev, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, para + kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev, gril + vrchný ohrev + ventilátor

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Vďaka teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Dokonca vám oznámi, keď bude jedlo upečené na požadovanú teplotu, a zastaví pečenie.

Jednoduché čistenie

Čistenie po pečení nemusí byť náročná úloha, rúra sa vyčistí využitím sily vlhkosti. Funkcia AquaClean odparí vodu z dna rúry a para uvoľní inak odolnú mastnotu a zvyšky ponechané na povrchoch. Takže môžete jednoducho dosiahnuť prirodzenú čistotu.

Časovač s LED displejom 

LED displej navrhuje správnu teplotu na základe funkcie pečenia, ktorú ste vybrali,  takže nikdy nemusíte tipovať, aká teplota je najvhodnejšia pre váš pokrm. Môžete naďalej upravovať teploty manuálne, a nastaviť časy začiatku a konca.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3380 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 10

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 700 PRO SteamCrisp EOC6H71X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené