Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX

Zobraziť


Vstavaná parná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 72 l, Počet funkcií: 9, Vstavaný displej: Áno, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril: Áno, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 59,4 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 59,7 cm. Viac info


Cena 548,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 54,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX s kruhovým výhrevným telesom a s funkciou pary SteamBake je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka funkcie pečenia: spodný ohrev, ventilátor + svetlo, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, Ring + fan + evaporator, vrchný a spodný ohrev, Top + bottom + gril. Pridaním pary pomáha upiesť doma lahodné pokrmy s chrumkavou kôrkou a zároveň vnútri nadýchané. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu ako akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas a množstvo iných. Ovládanie je zabepečené pomocou 2 zásuvacích gombíkov. Objem rúry Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX dosahuje 72 litrov. Príslušenstvo: 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt.

 

 

Vstavaná rúra

Vstavaná rúra s funkciou pary Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX s kruhovým výhrevným telesom zabezpečuje rovnomernú vnútornú teplotu vďaka rozvádzaniu vzduchu a tepla pomocou ventilátora. Ponúka možnosť piecť rovnomerne na troch úrovniach. S funkciou SteamBeak umožňuje vytvoriť si doma výsledky ako z pekárne. Vstavaná rúra SteamBake série 600 umožňuje upiecť kurča, lasagne aj ryby s rovnomernými výsledkamu. Pridaním pary pomáha upiesť doma lahodné pokrmy s chrumkavou kôrkou a zároveň vnútri nadýchané. Jej kapacita je 72 litrov pre prípravu jedál. Ovládací panel vám poskytne prístup k režimom ohrevu, funkciám časovača či teploty, aby ste mali vždy pod kontrolou prípravu všetkých svojich obľúbených jedál. 

 • Funkcie rúry: Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Turbo gril, Pečenie pizze, Teplovzdušné pečenie Plus, Rýchly gril, Svetlo, Vlhký horúci vzduch

Rúra SteamBake pre fantastické pečenie

Rúra SteamBake umožňuje vytvoriť si doma výsledky ako z pekárne stlačením tlačidla. Vlhkosť umožňuje plné vykysnutie cesta, čím vytvára chutné jemné vnútra, zatiaľ čo suché teplo vytvára bohaté a lesklé kôrky. Užívajte si nielen chutné pečivo, ale aj pečené kurča a dokonalú rybu.

Rovnomerne upečené s viacúrovňovým pečením

Užívajte si rovnomerné pečenie s viacúrovňovým pečením. Dodatočné kruhové vyhrievacie teleso znamená, že môžete piecť rovnomerne na troch úrovniach. Dokonalé na vytvorenie tých najjemnejších koláčikov a prepychových koláčov.

Presné nastavenia s LED displejom

S časovačom s LED displejom si jednoducho viete nastaviť funkcie a mať prehľad o svojich pokrmoch. Unožňuje presné nastavenie času a zároveň aj monitorovať počas pečenia. Ovládanie rúry je jednoduché bez námahy.

Rovnomerné pečenie

Systém rovnomerného pečenia rozvádza teplo v celej rúre, čím zabezpečuje, že všetko bude rovnomerne upečené. Všetko bez potreby obracania pokrmu. Rúra sa nahreje rýchlejšie, čím vám šetrí čas a energiu.

Katalytické čistenie

Technológia katalytického čistenia znamená, že sa môžete rozlúčiť s tvorbou mastnoty a zvyškov. Táto samočistiaca technológia automaticky začne pracovať, keď teplota rúry dosiahne 250 °C. Teraz je čistenie vašej rúry ľahké.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2980 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zuzana

24. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • ovládanie
 • výkon
 • dizajn
 • cena
 • proste výborný spotrebič
 • nič

Kvalita za dobrú cenu, jednoduché ovládanie, pekný dizajn a samozrejme výkon. Výborne sa v nej pečie. <br /> Som veľmi spokojná, splnila moje očakávania.


Ján

25. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon