Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
499,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná parná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X v nerezovom prevedení ponúka 9 funkcií pečenia s možnosťou pečenia až na 3 úrovniach naraz. V ponuke má tiež automatické návrhy teplôt. S funkcou SteamBake umožňuje pomocou pary pripraviť dokonalé pokrmy. Teplotná sonda zabezpečí presné pečenie a sledovanie teploty vo vnútri pokrmu. Čistenie rúry Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X je katalitické. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích otočných voličov a LED displeja. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vnútorný objem rúry je 72 l. Dodávané príslušenstvo: chrómovaný vysoký rošt, smaltovaný plech na pečenie koláčov, odkvapkávací pekáč šedý smalt.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame

Zvážte aj tento produkt

AEG BCE556350M AEG BCE556350M

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná parná rúra AEG BCE556350M v nerezovom prevedení s úpravou proti odtlačkom prstov je zaradená do energetickej triedy A+. Rúra s celkovým príkonom 3500 W a objemom rúry 71 l disponuje 3 pečúcimi úrovniami a katalytickým čistením. Súčasťou rúry AEG BCE556350M je mnoho užitočných elektrických funkcií ako napr. osvetlenie, minútka, para a ešte omnoho viac. Ponúka tieto možnosti ohrevu: Dolný ohrev, Katalýza, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Rýchle zohrievanie, Gril, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Teplovzdušné pečenie, Teplovzdušné pečenie PLUS, Turbo gril. Rúra disponuje aj praktickou mäsovou sondou, s ktorou dosiahnete dokonalé výsledky pečenia.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Vstavaná parná rúra SteamBake

Vstavaná parná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X  používa jemný dotyk pary na dosiahnutie sýtejšej a lesklejšej farby, chrumkavejšej kôrky a jemnej delikátnej konzistencie pri pečení domáceho chleba.. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary. S funkciou SteamBake v pohodlí domova môžete piecť v podobnej kvalite ako v pekárni. Vlhkosť podporuje kysnutie cesta, ktoré bude následne vlácnejšie, a suché teplo vykúzli na pripravovanom pokrme zlatistú kôrku. Môžete skúšať pečenie koláčov, šťavnatého mäsa aj krehkých rýb. Jej kapacita je až 72 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Ovládací panel s displejom vám poskytne prístup k režimom ohrevu, funkciám časovača, osvetleniu rúry a režimu rýchleho ohrevu, aby ste mali vždy pod kontrolou prípravu všetkých svojich obľúbených jedál. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

Funkcie rúry

  • Rúra ponúka 9 funkcií pečenia: Spodný ohrev, spodný ohrev + kruhové výhrevné teleso + ventilátor (pizza), ventilátor + svetlo, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + horný ohrev, gril + horný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor + SteamBake, Horný + spodný ohrev
  • Elektronické funkcie: denný čas, akustický signál, automatické vypnutie (len rúry), odloženie času katalýzy, katalýza-upozornenie, katalytické čistenie, preverenie výsledku, detský zámok, pripočítanie času, demo program, trvanie, elektronická regulácia teploty, koniec, výber rýchlehop, predohev, senzor jedla, automatické vypnutie senzora jedla, senzor jedla - indikácia teploty jadra, zámok funkcií, minútka, osvetlenie rúry zapnúť / vypnúť, ukazovateľ teploty, oodčítanie času, indikácia zvyškového tepla, použitie zvyškového tepla, servisné kódy, odporúčaná teplota

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Vstavaná parná rúra je vybavená teplotnou sondou, ktorá je dôležitá pri rozhodovaní, či už je váš pokrm hotový alebo nie. Je priamo spojená s ovládacím panelom a funguje ako teplomer. aka teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Nastavte sondu na správnu úroveň varenia, rúra sa vypne, keď je jedlo hotové.

Jednoduchá údržba s katalytickým čistením

Prostredníctvom technológie katalytického čistenia sa z vnútorného povrchu rúry odstraňujú nánosy mastnoty a zbytky jedál. Pred priebehom čistenia je potrebné z rúry odstrániť všetko príslušenstvo a dno rúry vyčistiť vlažnou vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Katalytické čistenie sa automaticky spustí, keď teplota v rúre dosiahne 250°C. Po skončení čistenia zaznie zvukový signál, ktorý je možné vypnúť stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Nastavne teplotu pomocou LED displeja

Vstavaná parná rúra je ovládaná pomocou zatláčacích otočných voličov a LED Displeja. Displej navrhne správnu teplotu po zadaní zvolenej funkcie pečenia. Pomáha pri rozhodovaní o vhodnej teplote. Teplotu a čas spustenia a ukončenia môžete nastaviť samozrejme aj manuálne.

Rýchle zohriata rúra vám ušetrí čas

Funkcia rýchleho zohriatia pomôže zabezpečiť, že rúra bude pripravená a zohrata práve v momente, kedy to potrebujete. V porovnaní s inými rúrami sa zohreje na požadovaný stupeň v krátkom čase.

Príslušenstvo

  • Dodávané plechy v príslušenstve: 1 drôtená chrómovaná mriežka, 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EOD6C71XSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.3 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3480 W
Typ čistenia: Katalýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,4 cm
Hĺbka: 59,7 cm
Hmotnosť: 33 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: plech na zach.mastnoty

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Katalýzou
Počet funkcií: 9

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,6 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Celkový výkon rúry: 3480 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 949499550

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore