Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X

16× Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3480 W, Typ čistenia: Katalýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,


Cena 499,00 €

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

16×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Vstavaná parná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X v nerezovom prevedení ponúka 9 funkcií pečenia s možnosťou pečenia až na 3 úrovniach naraz. V ponuke má tiež automatické návrhy teplôt. S funkciou SteamBake umožňuje pomocou pary pripraviť dokonalé pokrmy. Teplotná sonda zabezpečí presné pečenie a sledovanie teploty vo vnútri pokrmu. Čistenie rúry Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X je katalytické. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích otočných voličov a LED displeja. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vnútorný objem rúry je 72 l. Dodávané príslušenstvo: chrómovaný vysoký rošt, smaltovaný plech na pečenie koláčov, odkvapkávací pekáč šedý smalt.

 

 

 

Vstavaná parná rúra SteamBake

Vstavaná parná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X  používa jemný dotyk pary na dosiahnutie sýtejšej a lesklejšej farby, chrumkavejšej kôrky a jemnej delikátnej konzistencie pri pečení domáceho chleba.. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary. S funkciou SteamBake v pohodlí domova môžete piecť v podobnej kvalite ako v pekárni. Vlhkosť podporuje kysnutie cesta, ktoré bude následne vlácnejšie, a suché teplo vykúzli na pripravovanom pokrme zlatistú kôrku. Môžete skúšať pečenie koláčov, šťavnatého mäsa aj krehkých rýb. Jej kapacita je až 72 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Ovládací panel s displejom vám poskytne prístup k režimom ohrevu, funkciám časovača, osvetleniu rúry a režimu rýchleho ohrevu, aby ste mali vždy pod kontrolou prípravu všetkých svojich obľúbených jedál. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

Funkcie rúry

 • Rúra ponúka 9 funkcií pečenia: Spodný ohrev, spodný ohrev + kruhové výhrevné teleso + ventilátor (pizza), ventilátor + svetlo, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + horný ohrev, gril + horný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor + SteamBake, Horný + spodný ohrev
 • Elektronické funkcie: denný čas, akustický signál, automatické vypnutie (len rúry), odloženie času katalýzy, katalýza-upozornenie, katalytické čistenie, preverenie výsledku, detský zámok, pripočítanie času, demo program, trvanie, elektronická regulácia teploty, koniec, výber rýchlehop, predohev, senzor jedla, automatické vypnutie senzora jedla, senzor jedla - indikácia teploty jadra, zámok funkcií, minútka, osvetlenie rúry zapnúť / vypnúť, ukazovateľ teploty, oodčítanie času, indikácia zvyškového tepla, použitie zvyškového tepla, servisné kódy, odporúčaná teplota

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Vstavaná parná rúra je vybavená teplotnou sondou, ktorá je dôležitá pri rozhodovaní, či už je váš pokrm hotový alebo nie. Je priamo spojená s ovládacím panelom a funguje ako teplomer. aka teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Nastavte sondu na správnu úroveň varenia, rúra sa vypne, keď je jedlo hotové.

Jednoduchá údržba s katalytickým čistením

Prostredníctvom technológie katalytického čistenia sa z vnútorného povrchu rúry odstraňujú nánosy mastnoty a zbytky jedál. Pred priebehom čistenia je potrebné z rúry odstrániť všetko príslušenstvo a dno rúry vyčistiť vlažnou vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Katalytické čistenie sa automaticky spustí, keď teplota v rúre dosiahne 250°C. Po skončení čistenia zaznie zvukový signál, ktorý je možné vypnúť stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Nastavne teplotu pomocou LED displeja

Vstavaná parná rúra je ovládaná pomocou zatláčacích otočných voličov a LED Displeja. Displej navrhne správnu teplotu po zadaní zvolenej funkcie pečenia. Pomáha pri rozhodovaní o vhodnej teplote. Teplotu a čas spustenia a ukončenia môžete nastaviť samozrejme aj manuálne.

Rýchle zohriata rúra vám ušetrí čas

Funkcia rýchleho zohriatia pomôže zabezpečiť, že rúra bude pripravená a zohrata práve v momente, kedy to potrebujete. V porovnaní s inými rúrami sa zohreje na požadovaný stupeň v krátkom čase.

Príslušenstvo

 • Dodávané plechy v príslušenstve: 1 drôtená chrómovaná mriežka, 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3480 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

5,0 / 5

16 recenzií Electrolux 600 PRO SteamBake EOD6C71X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Romana

14. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Super
 • Žiadne

Samuel

19. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • dizajn
 • kvalita spracovania
 • parné pečenie
 • zatiaľ žiadne

Skvelá vstavaná rúra od spoločnosti Electrolux. Mimoriadne dobre pečie a veľmi dobre sa čistí. Kvalitné plechy na pečenie.


Erik

24. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • Pečie rovnomerne

Super, s rúrou sme nad mieru spokojní


Zuzana

21. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn