Electrolux SurroundCook EOF4P74X

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3490 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,


Cena 549,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux SurroundCook EOF4P74X v nerezovom prevedení je zaradená v energetickej triede A+. Umožňuje pripraviť chrumkavé pečené kura v pohodlí domova. Ponúka 9 funkcií pečenia: dolné pečenie, tradičné pečenie, rýchly gril, gril, horúci vzduch, turbo gril, osvetlenie, vlhký horúci vzduch, pizza. Okrem nich má k dispozícii aj množstvo elektronických funkcií a automatické programy. Po otvorení dverí sa automaticky rozsvieti osvetlenie. Rúra disponuje 3 pečúcimi úrovňami. Čistenie rúry sa realizuje pomocou pyrolýzy. Dvierka rúry Electrolux SurroundCook EOF4P74X sú vybavené trojitým sklom. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích gombíkov. Všetky nastavenia následne zobrazuje displej. Vnútorný objem rúry dosahuje 72 l. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou a automatickým vypnutím. Obsahom balenia sú: šedý hlboký a plytký plech, drôtená chrómovaná mriežka a teleskopický výsuv na 1 úrovni.

 

 

Vstavaná rúra SurroundCook

Vstavaná rúra Electrolux  SurroundCook EOF3H50X s kruhovým výhrevným telesom zabezpečuje rovnomernú vnútornú teplotu vďaka rozvádzaniu vzduchu a tepla pomocou ventilátora. Zvládne pripraviť všetko od chrumkavého pečeného kuraťa po chutné snehové pusinky upečené rovnomerne. Ponúka možnosť piecť rovnomerne na troch úrovniach. Jej kapacita je 72 litrov  pre prípravu jedál. Ovládací panel so zasunovacími prvkami vám poskytne prístup upraviť nastavenia podľa vašej chuti. Nové bočné mriežky Easy Entry umožňujú jednoduchšie zasúvanie plechov do rúry. Sú odnímateľné, vďaka čomu ich je možné jednoducho očistiť.

 • Funkcie rúry: tradičné pečenie, rozmrazovanie, rýchly gril, gril, udržiavanie teploty, opekanie mäsa,horúci vlhký vzduch, pizza, horúci vzduch, turbo gril
 • Elektronické funkcie: pyrolýza (2 cykly), zvukový alarm, detský zámok, demo režim, alarm zámku dverí, spínač svetiel, zobrazenie času, elektronická regulácia teploty, elektronický zámok dverí, koniec programu, počítadlo minút, oneskorená pyrolýza, pyrolytická pripomienka, zobrazenie skutočnej teploty, využitie zvyškového tepla, zobrazenie času varenia, bezpečnostné vypnutie, servisný kód, odporúčanie teploty, hodiny (denný čas)

Rovnomerne upečené s viacúrovňovým pečením

Užívajte si rovnomerné pečenie s viacúrovňovým pečením. Dodatočné kruhové vyhrievacie teleso znamená, že môžete piecť rovnomerne na troch úrovniach. Dokonalé na vytvorenie tých najjemnejších koláčikov a prepychových koláčov.

Jednoduché ovládanie

Vstavaná rúra vás zaujme aj svojim jednoduchým ovládaním. Vybavená je ovládaním prostredníctvom zásuvných ovládacích gombíkov s LED displejom a umožňuje nastavenie trvania procesu pečenia. Môžete si na ňom na ňom nastaviť aj začiatok a ukončenie prípravy jedla. Vďaka jeho vysúvateľným ovládačom a tlačidlám získate jednoduchý prístup ku všetkým nastaveniam rúry.

Pyrolytické samočistenie

Pri pyrolytickom samočistení sa nečistoty v rúre zmenia na popol, ktoré potom jednoducho utriete vlhkou handrou. Dokoca vás na potrebu čistenia rúra sama upozorní. Dosiahnete profesionélnu úroveň čistoty ale bez drhnutia. 

Rovnomerné pečenie

Systém rovnomerného pečenia rozvádza teplo v celej rúre, čím zabezpečuje, že všetko bude rovnomerne upečené. Všetko bez potreby obracania pokrmu. Rúra sa nahreje rýchlejšie, čím vám šetrí čas a energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 72 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3490 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Electrolux SurroundCook EOF4P74X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marián

6. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Michal

7. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon