Electrolux ERF1904FOW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
269,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová chladnička Electrolux ERF1904FOW patrí do energetickej triedy A+ a vyniká unikátnou technológiou SpacePlus, ktorá zaručuje dostatok priestoru pre množstvo potravín a nápojov. Celkový objem chladničky je 162 litrov a mraznička má 18 litrov. Za 24 hodín dokáže zmraziť 2 kg surovín. Navyše je obohatená o  4-hviezdičkový mraziaci oddiel, ktorý potraviny rýchlo zmrazí až na teplotu -18°C. Pri výpadku elektrického prúdu uchová potraviny v chlade až 11 hodín. Potraviny môžete uložiť do 3 sklenených políc, alebo do prehľadnej zásuvky na zeleninu a ovocie. Interiér chladničky Electrolux ERF1904FOW osvieti silná žiarovka a priestor sa odmrazuje automaticky, čo zaručene poteší každého.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr K 2814 Liebherr K 2814

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

5 (1)

Jednodverová chladnička s výparníkom Liebherr K 2814 je spotrebič na každodenné použitie. Tento model je zaradený do energetickej triedy A++. Vnútorný objem spotrebiča je 250 litrov z toho výparníku patrí 21 litrov a chladiacej časti 229 litrov. Vnútorné vybavenie spotrebiča pozostáva z 5 sklenených políc, poličiek na dverách, držiaka na fľaše, vajíčka a tiež z 2 zásuviek určených na ovocie alebo zeleninu. Celý vnútorný priestor je osvetlený LED osvetlením. Tento model disponuje funkciou CoolPlus a SmartFrost. Ovládanie spotrebiča je mechanické. Otváranie dverí chladničky Liebherr K 2814 je možné zmeniť podľa potreby.

Základné parametre

 • Výška: 140,2 cm
 • Maximálna hlučnosť: 40 dB
 • Trieda energ.účinnosti: A++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

     

 

Praktický spotrebič

Jednodverová chladnička Electrolux ERF1904FOW sa hodí do každého kuchynského priestoru. Patrí do energetickej triedy A+. Vďaka jej skvelému výkonu a nízkej spotrebe energie je skvelou pomôckou do ktorejkoľvek kuchyne. Jej chod je šetrný a jednoduchý a tak vám ušetrí veľa peňazí za energiu. Ak máte malú kuchyňu, ale potrebujete elegantnú chladničku, jednodverová chladnička je navrhnutá s malými rozmermi, takže je ako stvorená pre kuchyne, ktoré sú obmedzené v priestore. Napriek tomu, že je dizajnovo malá, jej klasické biele prevedenie stále pôsobí elegantne, a tak okrášli vašu kuchyňu.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky ponúka 162 litrový úžitkový objem pre vaše potraviny. Je vyriešený prakticky pre uskladnenie množstva potravín. Nachádza sa tu výškovo nastaviteľná polička, ktorá je celosklenená s lištou. V spodnej časti sa nachádza praktická zásuvka, do ktorej uskladníte ovocie a zeleninu. Na dvierkach sú 4 poličky, do spodnej z nich ľahko uskladníte i veľké fľaše, aby ste mali k dispozícii chladivo osviežujúce nápoje. Horná z poličiek je vybavená sklopným vekom, takže ani drobnejšie potraviny vám pri prudšom otvorení dvierok nevypadnú. Súčasťou vybavenia je aj jeden držiak na 6 vajec. Vnútorný priestor chladničky je samozrejme osvetlený. Jej odmrazovanie je automatické a tak si s ním nemusíte robiť žiadne starosti.

Mraziaca časť a spotreba

Mraziaci priečinok - výparník v objeme 18 l ponúka priestor pre uloženie menšieho množstva potravín. Výparník je vhodný na krátkodobé uchovanie mrazených potravín. Umiestnená je na vrchnej strane spotrebiča, ako samostatný priestor s plastovými dvierkami. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 2 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu udrží uložené potraviny v optimálnych podmienkach 11 hodín. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad o vašich uložených potravinách.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva jednodverová chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslňovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine ERF1904FOWSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.02 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 105 cm
Maximálna hlučnosť: 40 dB
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 180 L
Čistá kapacita chladničky: 162 L
Ročná spotreba energie: 199 kWh
Klimatická trieda: SN, N, ST
Mraziaci výkon: 2 kg/24h
Rýchle zmrazenie: Nie
Výparník: Áno
NoFrost (chladnička): Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55 cm
Výška: 105 cm
Hĺbka: 61,2 cm
Hmotnosť: 37,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 199 kWh
Klimatická trieda: SN, N, ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 11 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 180 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 162 L
Výparník: Áno
Čistý objem výparníka: 18 L

Mraznička

Mraziaci výkon: 2 kg/24h

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Nie

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
NoFrost (chladnička): Nie

Ostatné

Kód produktu: 933013080

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore