Electrolux ESF5542LOX

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 46 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 449,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 498,00 € Zobraziť nápoveď

8,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Electrolux ESF5542LOX v nerezovej farbe, v šírke 60 cm a s kapacitou pre umývanie 13 súprav riadu. Ovládanie je umiestnené spredu a zhora. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín a ukazovateľe funkcie: posunutý štart 1-24 hodín, fáza sušenia, vybraný program, leštidlo, soľ, TimeManager, umývanie, XtraDry. Vnútorné vybavenie tvoria 2 koše. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a má 2 mäkké gumové špičky , sklopné držiaky na poháre, plastová rukoväť; dolný kôš má 2 sklopné držiaky na taniere a plastovú rukoväť. Umývačka Electrolux ESF5542LOX disponuje množstevnou automatikou Fuzzy Logic, vodným senzorom a zariadením proti zaplaveniu (spínací plavák).

Programy

Umývačka riadu Electrolux ESF5542LOX na jeden umývací cyklus dokáže umyť 13 obedových súprav riadu. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte automatické otváranie dverí, odložený štart o 24 hodín a vodný senzor, ktorý zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody. 

  • Teploty umývania: 4
  • 6 programov:  AutoFlex 45°-70 °C, Eko 50 °C, šetrný na sklo 45 °C, intenzívny 70 °C, QuickPlus 60 °C, opláchnutie

Sušenie

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria  2 sklopné držiaky na taniere a plastovú rukoväť. Výbava dolného koša pozostáva z 2 sklopných držiakov na taniere a plastovej rukoväte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux ESF5542LOX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Timea

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

S umývačkou riadu sme zatiaľ spokojní