Electrolux ESG62300SW


Maximálna hlučnosť: 48 dB, Počet programov: 8, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Electrolux ESG62300SW so šírkou 45 cm v bielej farbe, ponúka 8 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1 - 24 hod a 4 teploty. Je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: indikátor nedostatku leštidla a soli, extra hygienickým a iné. Kapacita pre umývanie je 9 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš s 2 modrými uchytkami na poháre na víno, 2 mäkké pogumované hroty na pridržiavanie skla, sklopné držiaky a poháre a plastová farebná rukoväť. Dolný kôš disponuje 2 sklopnými držiakmi na taniere a plastovou rukoväťou. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť 48 dB.

Umývačka riadu

Voľne stojaca umývačka riadu Electrolux ESG62300SW  na jeden umývací cyklus dokáže umyť 9 obedových súprav riadu. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín a tichú prevádzku (48 dB). Pohodlné vyberanie čistého riadu umožní výškovo nastaviteľný kôš QuickLift.

  • Programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu

SatelliteClean

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. Umývacie rameno má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Bez baktérií 

Vstavaná umývačka riadu disponuje funkciou ExtraHygiene, ktorá ohrieva teplotu v umývačke až na 69 °C čím sa dôkladne ničia baktérie. Vybavená aj funkciou GlassCare starajúcou sa o dokonale čisté a žiarivé poháre. Koše majú špeciálne príchytky SoftGrip a hroty SoftSpikes pre pevné uchopenie pohárov. Počas umývanie sa tak nemusíte obávať ich rozbitia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 48 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux ESG62300SW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené