Electrolux ESM43200SX


Maximálna hlučnosť: 49 dB, Počet programov: 8, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 539,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Volne stojaca umývačka riadu Electrolux 700 MaxiFlex ESM43200SX ponúka 8 umývacích programov, 4 teploty s možnosťou odloženia štartu o 1 - 24 hod. Je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: indikátor nedostatku leštidla a soli. Jej kapacita pre umývanie je 10 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš s 2 modrými mäkkými hrotmi, sklopnými policami na poháre. Dolný kôš disponuje 2 skladacími taniermi a plastová rukoväť. Zásuvka MaxiFlex slúži pre ukladanie príborov a kuchynského náradia. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu.

Umývačka riadu s MaxiFlex zásuvkou

Volne stojaca umývačka riadu Electrolux 700 FLEX MaxiFlex ESM43200SX na jeden umývací cyklus dokáže umyť 10 obedových súprav riadu. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Umývačka zo série 700 vám pri varení umožní používať akékoľvek kuchynské náradie. Vďaka zásuvke MaxiFlex sa pre ich umývanie vždy nájde miesto. Pri ich ukladaní si priestor flexibilne prispôsobíte. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Dvojité ostrekovacie rameno

Dve ostrekovacie telesá dokážu distribuovať vodu pomocou rotačného pohybu, tak aby sa voda dostala ku každej nádobe, poháru a iným kusom riadu. Voda rovnomerne prenikne do každého rohu umývačky a výsledkom je tak čistý riad v hornom aj dolnom koši.

Ľahký prístup k riadu s výškovo nastaviteľným košom QuickLift

Pohodlné vkladanie a vyberanie riadu určite oceníte. Aj keď je horný kôš úplne plný, so systémom QuickLift ľahko upravíte jeho polohu, aby ste mohli do umývačky pohodlne naukladať všetok riad.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria:  horný kôš s 2 modrými mäkkými hrotmi, sklopnými policami na poháre, farebným plastom. Výbava dolného koša pozostáva s 2 skladacími taniermi a plastového držadla. Zásuvka MaxiFlex slúži pre ukladanie príborov a kuchynského náradia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux ESM43200SX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené