Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK6E40X


Celk.vnútor.kapacita rúry: 46 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2000 W, Teplovzdušná funkcia: Nie, Počet funkcií: 15 Viac info


Cena 769,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK6E40X s manuálnym ovládaním, spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Rúra vám umožní variť, grilovať, zohrievať či rozmrazovať pokrmy. Objem tejto kompaktnej rúry je 46 litrov. Pri otvorení dverí sa automaticky zapne osvetlenie a zastaví sa teplovzdušný ventilátor. Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

Gril a mikrovlnná rúra pre rýchle výsledky

Mikrovlnná rúra s grilom Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK6E40X je rýchlym a jednoduchým pomocníkom na prípravu väčšiny vašich obľúbených jedál. Okrem toho, že môžete robiť všetko, čo v tradičnej mikrovlnnej rúre, pridaná funkcia grilu prináša do vašej kuchyne ešte viac možností.

Časovač s LED displejom 

LED displej navrhuje správnu teplotu na základe funkcie pečenia, ktorú ste vybrali,  takže nikdy nemusíte tipovať, aká teplota je najvhodnejšia pre váš pokrm. Môžete naďalej upravovať teploty manuálne, a nastaviť časy začiatku a konca.

Rozmrazte vaše jedlo

Zabudli ste rozmraziť mäso, žiadny problém. Vaše zmrazené potraviny budú vďaka funkcii rozmrazenia mikrovlnnej rúry hotové skutočne rýchlo. Stačí už iba vybrať funkciu rozmrazenia a mikrovlnná rúra začne rozmrazovať váš pokrm, pričom zachová chuť aj textúru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 46 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2000 W
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 15

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK6E40X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené