Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
649,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V v bielom prevedení má kompaktné rozmery. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 1000 W. Ponúka gril a mikrovlnné funkcie. Elektronické funkcie: zámok funkcií, jazyky, obľúbené programy, 28 automatických receptov, akustický signál, minútka, a mnoho iných. Ovládanie je elektronické pomocou LCD displeja a dotykového panela. Celkový vnútorný objem vstavanej rúry s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V je 46 l. Vnútorný povrch je z hladkého smaltu. Dvierka sú výklopné a na dotyk zostávajú chladné. K dispozícii je praktická detská poistka.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch CMG633BS1 Bosch CMG633BS1

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Vstavaná rúra s mikrovlnami Bosch CMG633BS1 sa radí do úspornej energetickej triedy A a k jej najväčším prednostiam patrí funkcia pečenia s mikrovlnami. Okrem toho máte na výber z ďalších 6 druhov ohrevu a 14 automatických programov na rôzne spôsoby pečenia, ku ktorých patrí napríklad i funkcia grilu či 4D horúceho vzduchu. Interiér rúry má objem 45 litrov K praktickým funkciám patrí tiež silné vnútorné LED osvetlenie a šikovný grafický displej, na ktorom pohodlne jediným dotykom nastavíte čas pečenia, teplotu, ako i uzamknete rúru detským zámkom. Rúra Bosch CMG633BS1 má v kvalitné nerezovom prevedenie s bezpečnostnými dvierkami so systémom tichého otvárania.

Základné parametre

  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 45 L
  • Gril: Áno
  • Celkový výkon rúry: 3600 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Stopercentný výsledok za polovicu času

Pokrmy hotové za polovicu času, než si vyžaduje tradičná rúra. Vstavaná rúra s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V je kompaktná rúra, ktorá spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Výkon tejto kompaktnej rúry je porovnateľný s výrazne väčšími modelmi, umožní vám variť, grilovať, ohrievať či rozmrazovať pokrmy. Maximálny mikrovlnný výkon pri tom dosahuje 1000 W. K dispozícii je aj praktická detská poistka. Objem rúry je 46 litrov. Vstavaná rúra s mikrovlnami vám ponúka široké využitie. K dipsozícii je gril, automatické programy, základné nastavenie aj obľúbené programy.
Funkcie mikrovlnnej rúry:

  • Mikrovlnná rúra: Vytvára teplotu priamo v pokrme. Túto funkciu využijete najmä na ohrievanie pokrmov, nápojov, rozmrazovanie mäsa, ovocia a tiež na varenie zeleniny alebo pečenie rýb.
  • Kombinovaná funkcia: Používa sa predovšetkým pre ovládanie kombinácie pečúcej funkcie a mikrolnnej rúry. Je ideálna pre varenie jedál s kratšou dobou prípravy alebo na opekanie.
  • Rýchly štart: Je využiteľný na zapnutie funkcie mikrovlnnej rúry jedným stlačením. Využíva pri tom vysoký výkon mikrovlnnej rúry po dobu 30 sekúnd.

Gril a mikrovlnná rúra pre rýchle výsledky

Vstavaná rúra s mikrovlnami vybavená grilom je rýchlym a jednoduchým pomocníkom na prípravu väčšiny vašich obľúbených jedál. Okrem toho, že môžete robiť všetko, čo v tradičnej mikrovlnnej rúre, pridaná funkcia grilu prináša do vašej kuchyne ešte viac možností.

LCD displej sprevádza prípravou

Praktický a elegantný LCD displej bude vašim sprievodcom pri varení vynikajúcich jedál. Navoľte pokrm a rúra za vás sama nastaví čas a teplotu prípravy. Vďaka nemu dosiahnete zaručene dokonalé výsledky.

Rozmrazte vaše jedlo

Zabudli ste rozmraziť mäso, žiadny problém. Vaše zmrazené potraviny budú vďaka funkcii rozmrazenia mikrovlnnej rúry hotové skutočne rýchlo. Stačí už iba vybrať funkciu rozmrazenia a mikrovlnná rúra začne rozmrazovať váš pokrm, pričom zachová chuť aj textúru.

Chladné dvierka

Vďaka špeciálnemu bezpečnému povrchu zostáva vonkajšia strana dvierok rúry relatívne chladná na dotyk, a preto je manipulácia s dvierkami za každých okolností bezpečná. Dvierka sú navyše vybavené trojitým sklom.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EVK8E00VSK (stiahnuť) [*.pdf, 624.75 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 46 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hĺbka: 56,7 cm
Hmotnosť: 35 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: drôtená chróm.mriežka

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Počet funkcií: 2

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,6 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 46 L
Celkový výkon rúry: 2000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 944066630

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore