Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V


Celk.vnútor.kapacita rúry: 46 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2000 W, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 2,


Cena 649,00 €

12,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V v bielom prevedení má kompaktné rozmery. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 1000 W. Ponúka gril a mikrovlnné funkcie. Elektronické funkcie: zámok funkcií, jazyky, obľúbené programy, 28 automatických receptov, akustický signál, minútka, a mnoho iných. Ovládanie je elektronické pomocou LCD displeja a dotykového panela. Celkový vnútorný objem vstavanej rúry s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V je 46 l. Vnútorný povrch je z hladkého smaltu. Dvierka sú výklopné a na dotyk zostávajú chladné. K dispozícii je praktická detská poistka.

Stopercentný výsledok za polovicu času

Pokrmy hotové za polovicu času, než si vyžaduje tradičná rúra. Vstavaná rúra s mikrovlnami Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V je kompaktná rúra, ktorá spája prednosti klasického a mikrovlnného ohrevu, takže predstavuje rýchlejšiu cestu k skvelým pokrmom. Výkon tejto kompaktnej rúry je porovnateľný s výrazne väčšími modelmi, umožní vám variť, grilovať, ohrievať či rozmrazovať pokrmy. Maximálny mikrovlnný výkon pri tom dosahuje 1000 W. K dispozícii je aj praktická detská poistka. Objem rúry je 46 litrov. Vstavaná rúra s mikrovlnami vám ponúka široké využitie. K dipsozícii je gril, automatické programy, základné nastavenie aj obľúbené programy.
Funkcie mikrovlnnej rúry:

  • Mikrovlnná rúra: Vytvára teplotu priamo v pokrme. Túto funkciu využijete najmä na ohrievanie pokrmov, nápojov, rozmrazovanie mäsa, ovocia a tiež na varenie zeleniny alebo pečenie rýb.
  • Kombinovaná funkcia: Používa sa predovšetkým pre ovládanie kombinácie pečúcej funkcie a mikrolnnej rúry. Je ideálna pre varenie jedál s kratšou dobou prípravy alebo na opekanie.
  • Rýchly štart: Je využiteľný na zapnutie funkcie mikrovlnnej rúry jedným stlačením. Využíva pri tom vysoký výkon mikrovlnnej rúry po dobu 30 sekúnd.

Gril a mikrovlnná rúra pre rýchle výsledky

Vstavaná rúra s mikrovlnami vybavená grilom je rýchlym a jednoduchým pomocníkom na prípravu väčšiny vašich obľúbených jedál. Okrem toho, že môžete robiť všetko, čo v tradičnej mikrovlnnej rúre, pridaná funkcia grilu prináša do vašej kuchyne ešte viac možností.

LCD displej sprevádza prípravou

Praktický a elegantný LCD displej bude vašim sprievodcom pri varení vynikajúcich jedál. Navoľte pokrm a rúra za vás sama nastaví čas a teplotu prípravy. Vďaka nemu dosiahnete zaručene dokonalé výsledky.

Rozmrazte vaše jedlo

Zabudli ste rozmraziť mäso, žiadny problém. Vaše zmrazené potraviny budú vďaka funkcii rozmrazenia mikrovlnnej rúry hotové skutočne rýchlo. Stačí už iba vybrať funkciu rozmrazenia a mikrovlnná rúra začne rozmrazovať váš pokrm, pričom zachová chuť aj textúru.

Chladné dvierka

Vďaka špeciálnemu bezpečnému povrchu zostáva vonkajšia strana dvierok rúry relatívne chladná na dotyk, a preto je manipulácia s dvierkami za každých okolností bezpečná. Dvierka sú navyše vybavené trojitým sklom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 46 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2000 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 600 FLEX Quick&Grill EVK8E00V

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené