Electrolux PerfectCare 600 EW6C527PC

Zobraziť


Sušička bielizne, Energetická trieda B, Kapacita 7 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart: Áno, Vstavaný displej: Áno, Smart ovládanie mobilom: Nie. Viac info


Cena 419,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 41,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

sušička bielizne Electrolux PerfectCare 600 EW6C527PC, kondenzačná, pre sušenie 7 kg bielizne, 10 programov, funkcia jemná bielizeň, technológia SensiCare, odložený štart, dotykové ovládanie, vstavaný LCD displej, veľké dvierka- nastaviteľné otváranie, maximálna dosahovaná hlučnosť 66 dB

 

 

 

Sušička PerfectCare 600

Kondenzačná sušička bielizne Electrolux PerfectCare 600 EW6C527PC v bielej farbe sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Ponúka kapacitu pre 7 kg bielizne s možnosťou obojstranného otáčania. Hlučnosť dosahuje 66 dB. Sušička disponuje množstvom programov pre sušenie syntetiky a bavlny a tiež s možnosťou odloženého štartu.

Menej času, viac starostlivosti

Technológia SensiCare automaticky sleduje vlhkosť každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho, aby ovplyvnila dokonalé výsledky sušenia. Efektívny filtračný systém EcoFlow je charakteristický jednoduchým čistením. Filter sa neustále stará o účinnú a efektívnu cirkuláciu vzduchu v sušičke a ušetrí vám tým množstvo námahy.

Posunutý štart

Posunutý štart vám dodá voľnosť vysušiť bielizeň vtedy, keď vám to vyhovuje. Funkcia posunutého štartu vám umožní automaticky nastaviť čas začiatku vášho cyklu sušenia. Sušičku ovládate pomocou otočného voliča s praktickým LCD panelom s textom v českom jazyku.

Šetrné sušenie

O jemnú bielizeň sa postará funkcia Jemné. Pri funkcii sa automaticky zníži teplotu, aby bol cyklus sušenia čo najšetrnejší. Vlákna bielizne sa tak nenamáhajú a nepodliehajú zbytočnému opotrebovaniu. Vďaka tomu sušička umožňuje sušiť aj tie najchúlostivejšie kúsky vášho šatníka.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 59.4 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti B
Systém sušenia Kondenzácia
Typ sušenia Kondenzácia

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux PerfectCare 600 EW6C527PC

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Maria

24. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super sušička za dobru cenu