Electrolux SteamCare 700 EW7T13372C

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Cena:
499,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Zhora plnená práčka Electrolux EW7T13372C série 700 s technológiou SteamCare. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 7 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1300 ot./min. Ponúka 14 pracích programov a množstvo prídavných funkcií: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza. Maximálna hlučnosť 78 dB. Práčka Electrolux EW7T13372C s technológiou SteamCare znižuje pokrčenie bielizne o tretinu vďaka pare. Funkcia SoftPlus zabezpečí na dotyk mäkkú a jemnú bielizeň s dlhodobo sviežou vôňou. S funkciou EcoTimeManager operie práčka úsporne, efektívne a ekologicky.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam LTX7C373C AEG ProSteam LTX7C373C

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (9)

Práčka plnená zhora AEG ProSteam LTX7C373C v bielom prevedení s technológiou ProStream má kapacitu bubna pre pranie 7 kg. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./min. Ponúka 10 pracích programov a prídavné funkcie: zap./vyp., para, posunutý štart, štart/pauza, výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, extra plákanie, nastavenie, úspora času, Eco. AEG ProSteam LTX7C373C disponuje ÖKOInvertorovým motorom s hlučnosťou 79 dB. Bubon práčky sa po ukončení cyklu automaticky umiestni do správnej polohy a disponuje jemným zatváraním. Práčka je vybavená kontrolou rovnomerného rozloženia náplne a technológiou FuzziLogic.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 49 dB
  • Kapacita bubna: 7 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Aj do menších priestorov

Ak nemáte vo svojej kúpeľni dostatok priestoru pre umiestnenie spredu plnenej práčky, je pre vás ideálnou voľbou práčka plnená spredu Electrolux EW7T13372C, ktorá nielen, že nezaberie veľa miesta, ale poradí si aj s množstvom špinavej bielizne, ktoré čaká na vypranie. Nemusíte sa obávať zložitého ovládania, práčka totiž disponuje veľkým LCD displejom. Na jedno pranie práčka dokáže vyprať až 7 kg špinavej bielizne. Maximálna rýchlosť odstreďovania je 1300 otáčok za minútu. Práčka zo série 700 s technológiou SteamCare zníži pokrčenie bielizne až o tretinu, vďaka tomu, že na konci programu vpustí do bubna paru. Tá zmierni záhyby a vyrovná tkaniny.

Menej pokrčená bielizeň

Technológia SteamCare umožňuje z bubna práčky vybrať menej pokrčenú bielizeň. Pred skončením pracieho cyklu bielizeň ošetrí parou, ktorá vyrovnáva vlákna a zníži pokrčenie oblečenia o tretinu. Nie je potrebné ho následne toľko žehliť, takže nie je potrebné vystavovať tlaku a teplu. Vďaka tomu zostane dlhšie ako nové.

Šikovné funkcie a technológie

S modernou technológiou FuzzyLogic, ktorá reaguje na aktuálne množstvo bielizne v bubne práčky, sa šetrí nielen vaša peňaženka, ale životné prostredie. Práčka totiž prispôsobí dĺžku pracieho cyklu a spotrebu vody a energie. Veľmi obľúbená je funkcia odložený štart, ktorá umožňuje odložiť začiatok pracieho cyklu, takže pranie môžete nastaviť na dobu, keď nebudete doma, alebo na lacnejší, nočný prúd. Práčka je vybavená množstvom užitočných funkcií, medzi ktoré patrí Eco TimeManager, ktorý nastaví dĺžku pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Technológia SensiCare automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania.

Osvieži bielizeň so SoftPlus

Funkcia SoftPlus zabezpečí, že vypraná bielizeň bude na dotyk mäkká, jemná a dlhodobo si udrží svoju sviežu vôňu. Pred posledným plákaním sa oblečenie namočí aby sa aviváž rozložila rovnomerne v celej náplni a správne ošetrí každý kus odevu.

Pracie programy

Z pracích programov si vždy vyberiete ten najvhodnejší pre pranie práve zašpinenej bielizne. Vysoko účinný antialergický program odstráni z všej bielizne dráždivé látky. Kombinuje pritom účinný prací cyklus a parnú fázu aby jemne a dokonale očistil a ošetril každé vlákno. Práčka je vybavená aj špeciálnymi programami pre pranie  športového oblečenia alebo dokonca hodváb.

  • Programy: zap/vyp, bavlna, Cotton ECO, syntetika, jemná bielizeň, Steam, Steam Cashmere, odstredenie/vypustenie, plákanie, detská bielizeň, Rapid 14min, protialergický, športová bielizeň, Denim, Wool\Silk
  • Funkcie: výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EW7T13372CSK (stiahnut') [*.pdf, 1.51 MB] IL_SK_2051966 [*.pdf, 28.41 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 49 dB
iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 40 cm
Výška: 89 cm
Hĺbka: 60 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 49 dB
Hluk pri odstreďovaní: 78 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 45 L
Celková spotreba: 0,86 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 157 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9990 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 78 kWh

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: vrchným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 913128337

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore