Electrolux EW7W368SI

Zobraziť


Hĺbka: 54.4 cm, Kapacita bubna: 8 Kg, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 266 kWh Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná práčka so sušičkou Electrolux EW7W368SI v bielom prevedení Perfect Care 700 ponúka DualCare, ktorá detekuje typ tkaniny a hmotnosť náplne v bubne a upravuje teplotu a pohyb bubna. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Ponúka programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, FreshScent Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), Machine Clean, protialergický, SportWear, športová bielizeň, Denim, One GO 1h 1kg, všetky s možnosťou posunutia štartu. K dispozícii je aj množstvo prídavných funkcií. Vstavaná práčka so sušičkou Electrolux EW7W368SIje vybavená ochranou proti vytopeniu a protipenovým systémom. Kondenzačná sušička vlhkosť kondenzuje do zásobníka. Hĺbka 54 cm.

Praktický pomocník

Vstavaná práčka so sušičkou Electrolux EW7W368SI zvládne na jeden prací cyklus vyprať 8 kg a vysušiť 4 kg bielizne pri maximálnych otáčkach odstreďovania 1600 ot./min. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať a vysušiť bielizeň naozaj perfektne. K dispozícii je tiež možnosť odloženého štartu. Kondenzačná sušička kondenzuje vlhkosť do zásobníka, vodu nemusíte vypúšťať.

  • Programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, FreshScent Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), Machine Clean, protialergický, SportWear, športová bielizeň, Denim, One GO 1h 1kg.

Menej času, viac starostlivosti

Technológia SensiCare automaticky  prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania. Technológia SteamCare ukončí každý prací cyklus dávkou jemnej pary, ktorá znižuje pokrčenie bielizne až o tretinu. Vaša obľúbená bielizeň tak bude hladšia a bez záhybov. Technológia DualCare automaticky upravuje pracie programy podľa typu tkanín a hmotnosti náplne. Starostlivosť o bielizeň prebieha pri najideálnejšej teplote a optimálnom pohybe bubna. K dispozícii sú programy a prania a následného sušenia v jednom plynulom procese. 60 minútový Non-Stop program vyperie a vysuší menšiu náplň bielizne už za 1 hodinu v rámci mimoriadne rýchleho a účinného cyklu.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 54.4 cm
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energetickej účinnosti 2021 E
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 266 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Electrolux EW7W368SI

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Zuzana

28. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Uplne ticha
  • Pekny dizajn
  • Neda sa regulovat hlasitost oznamenia o konci oracieho cyklu. Je prilis tichy a kedze oracka nedisponuje wifi a prepojenim s aplikaciou,neviete kedy doprala,ked to nedrzite v hlave

Branislav

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • Super
  • Super

Super