Electrolux EW7W368SI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na motor po registrácii

Cena:
729,00 €

Pôvodná cena 863,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná práčka so sušičkou Electrolux EW7F447WI v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Práčka Perfect Care 700 ponúka DualCare, ktorá detekuje typ tkaniny a hmotnosť náplne v bubne a upravuje teplotu a pohyb bubna. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg a pre sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Ponúka programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, FreshScent Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), Machine Clean, protialergický, SportWear, športová bielizeň, Denim, One GO 1h 1kg, všetky s možnosťou posunutia štartu. K dispozícii je aj množstvo prídavných funkcií. Vstavaná práčka so sušičkou Electrolux EW7W368SIje vybavená ochranou proti vytopeniu a protipenovým systémom. Kondenzačná sušička vlhkosť kondenzuje do zásobníka. Hĺbka 54 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Zvážte aj tento produkt

AEG ÖKOMix L8WBE68SI AEG ÖKOMix L8WBE68SI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 150 € na vybrané práčky a sušičky AEG po registrácii
Predĺžená záruka na motor po registrácii

Plne integrovaná práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI je zaradená v energetickej triede C. Je vybavená vysokokapacitným bubnom pre pranie 7 kg a sušenie 4 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Sušička je kondenzačná, vlhkosť kondenzuje do zásobníka na vodu a nie je potrebnú vypúšťať vzduch ani paru. Ovláda sa pomocou otočného voliča a LCD displeja. Ponúka množstvo užitočných programov: zap/vyp, bavlna 95°, bavlna 60°, bavlna 40° úsporný, bavlna 40°, bavlna 30°, bavlna 95° s predpraním, bavlna 60° s predpraním, bavlna 40° s predpraním, jemná bielizeň plákanie, odčerpanie, odstredenie, sušenie syntetiky, sušenie bavlny, osviežovací, bavlna 60° úsporný, syntetika 60°, syntetika 50°, syntetika 40°, syntetika 30°, syntetika 40° easy iron, jemná bielizeň 40°, jemná bielizeň 30°, vlna/ručné pranie 30°, vlna/ručné pranie chladné. Pre dokonalí komfort práčka so sušičkou AEG ÖKOMix L8WBE68SI disponuje systémom proti penivosti, kontrolou rozloženia bielizne v bubne a ochranou proti vytopeniu. Hĺbka (vrátane presahov dvierok, dosky atď.) 54,4 cm.

Základné parametre

  • Hĺbka: 55,3 cm
  • Kapacita bubna: 8 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický pomocník

Vstavaná práčka so sušičkou Electrolux EW7W368SI zvládne na jeden prací cyklus vyprať 8 kg a vysušiť 4 kg bielizne pri maximálnych otáčkach odstreďovania 1600 ot./min. Vďaka praktickým funkciám, ktorými je spotrebič vybavený máte možnosť vyprať a vysušiť bielizeň naozaj perfektne. K dispozícii je tiež možnosť odloženého štartu. Navyše je zaradená do energetickej triedy A. Kondenzačná sušička kondenzuje vlhkosť do zásobníka, vodu nemusíte vypúšťať.

  • Programy: zap/vyp, bavlna, bavlna úsporný, syntetika, jemná bielizeň, vlna plus, FreshScent Steam, odstredenie/vypustenie, plákanie (otáčky), Machine Clean, protialergický, SportWear, športová bielizeň, Denim, One GO 1h 1kg.

Menej času, viac starostlivosti

Technológia SensiCare automaticky  prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania. Technológia SteamCare ukončí každý prací cyklus dávkou jemnej pary, ktorá znižuje pokrčenie bielizne až o tretinu. Vaša obľúbená bielizeň tak bude hladšia a bez záhybov. Technológia DualCare automaticky upravuje pracie programy podľa typu tkanín a hmotnosti náplne. Starostlivosť o bielizeň prebieha pri najideálnejšej teplote a optimálnom pohybe bubna. K dispozícii sú programy a prania a následného sušenia v jednom plynulom procese. 60 minútový Non-Stop program vyperie a vysuší menšiu náplň bielizne už za 1 hodinu v rámci mimoriadne rýchleho a účinného cyklu.

Kontrola vyváženosti bielizne

Vďaka tejto kontrole sa nestane, že by bielizeň v bubne práčky bola nerovnomerne uložená. V prípade nerovnomerne rozloženej bielizne sa preruší prací cyklus, bubon sa zľahka zatrasie a bielizeň sa uvoľní a lepšie rozvrství. Spotrebič sa tak menej opotrebuje a je zaistený pokojnejší chod práčky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54,4 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno
Ročná spotr.energ.pri praní: 194 kWh

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 54,4 cm
Hmotnosť: 72,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: hadice

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.odstreď.: A
Ročná spotr.energ.pri praní: 194 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11200 L

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 70 dB
Hlučnosť (pranie): 46 dB

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 914606408

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore