Electrolux 700 Perfect Care EW7WO349SC


Práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 325 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 57,3 cm. Viac info


NAY Extra cena 763,19 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 59,80 €.

Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 16. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
740,69 €

Cena 822,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,46 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Práčka so sušičkou Electrolux 700 Perfect Care EW7WO349SC v bielej farbe s čiernými dvierkami ponúka kapacitu pre pranie 9 kg bielizne a pre sušenie 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1 400 ot./min. pri hlučnosti 7 dB. K dispozícií má 15 programov a praktické funkcie. Disponuje technológiou DualCare, SteamCare s FreshScent, SensiCare či MixCare.

Technologie DualCare - ideálne nastavenie pre vašu bielizeň

Technologie DualCare automaticky upraví programy podľa typu tkaniny a hmotnosti náplne. Starostlivosť o bielizeň vďaka tomu prebieha pri najvhodnejšej teplote a s optimalizovanými pohybmi bubna. Pranie a následné sušenie prebieha v jednom plynulom procese. Každý kus bielizne si dlhšie zachová svoj vzhľad a kvalitu.

Svieže oblečenie s úsporou 96 % vody*

Technológia SteamCare s FreshScent osvieži oblečenie parou, uvoľní vlákna a zníži záhyby. Navyše šetrí viac než 40 litrov vody. Vďaka tejto funkcii máte v krátkom čase k dispozícii obľúbené kúsky bielizne bez zbytočného prania. Na zvýšenie sviežosti môžete pri programe FreshScent pridať vôňu.

*Použite paru na osvieženie oblečenia a ušetrite viac než 40 l vody na cyklus, testované na 1 kg jemnej bielizne pomocou programu FreshScent v porovnaní s použitím programu Delicates.

Technológia SensiCare - starostlivosť na mieru za kratší čas

Technológia SensiCare odváži každú náplň a automaticky upraví cyklus tak, aby sa vaše oblečenie pralo presne ten správny čas. Zabraňuje nadmernému praniu, takže vaše oblečenie si dlhšie zachová svoj vzhľad a príjemne sa nosí. Zároveň tým ušetríte čas a energiu.

MixCare - účinná a šetrná starostlivosť o každodennú dávku bielizne

MixCare šetrí čas a energiu pri starostlivosti o zmiešané dávky bielizne až do 5 kg. Pri praní a sušení alebo len pri samotnom sušení je automaticky upravený čas a spotreba energie podľa veľkosti dávky. Prací cyklus využíva teplotu 30 °C s komfortnou dĺžkou programu 69 minút.

Hladký vzor bubna CARE pre ešte jemnejšiu starostlivosť

Úplne nový a jedinečný povrch bubna CARE posúva starostlivosť o vašu bielizeň na novú úroveň. Vankúšový vzor a dizajn lopatiek, ktoré sa tiahnu po celom obvode bubna, zabezpečujú, že vaše oblečenie bude po povrchu jemne kĺzať. Voda v bubne vytvára na vankúšikoch film a znižuje trenie bielizne. Bielizni sa tak dostáva vynikajúcej starostlivosti s minimálnym opotrebovaním počas procesu prania.

*Interné testy porovnávajúce bubon Care s predchádzajúcim bubnom Electrolux PerfectCare.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti E
Maximálna hĺbka 57.3 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux 700 Perfect Care EW7WO349SC

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Marian

19. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • tiché
  • nič

Kvalita za rozumné peniaze