Electrolux PerfectCare 800 EW8T3562C

10-ročná záruka na motor po registrácii

Cena:
539,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,78 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Zhora plnená práčka Electrolux PerfectCare 800 EW8T3562C v bielom prevedení. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1500 ot./min. Ponúka 14 pracích programov a mnoho funkcií a užitočných technológií. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou otočného voliča a veľkého LCD displeja. Bubon práčky sa po skončení programu umiestni vždy do správnej polohy. Práčka Electrolux PerfectCare 800 EW8T3562C s technológiou UltraCare aktivuje prací prostriedok a aviváž vo vode skôr, ako sa dosatanú k bielizni. Vďaka tomu je bilizeň vypraná rýchlo a dokonale, pričom kvalita tkanín sa zachová. S technológiou UltraWash je zachovaná vysoká účinnosť prania aj pri krátkych cykloch. Technológia SteamCare pridá na konci programu paru a odstráni jej pokrčenie. Technológia SensiCare automaticky upravuje dĺžku cyklu a spotrebu vody a energie podľa náplne.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Popis produktu

Aj do menších priestorov

Ak nemáte vo svojej kúpeľni dostatok priestoru pre umiestnenie spredu plnenej práčky, je pre vás ideálnou voľbou práčka plnená spredu Electrolux PerfectCare 800 EW8T3562C, ktorá nielen, že nezaberie veľa miesta, ale poradí si aj s množstvom špinavej bielizne, ktoré čaká na vypranie. Nemusíte sa obávať zložitého ovládania, práčka totiž disponuje LED displejom. Na jedno pranie práčka dokáže vyprať až 6 kg špinavej bielizne. Maximálna rýchlosť odstreďovania je 1500 otáčok za minútu. Práčka zo série 800 s technológiou UltraCare naplno aktivuje prací prostriedok a aviváž do vode, ešte pred tým ako sa dostanú k bielizni. Bielizeň bude vypraná rýchlo a dôkladne, pričom kvalita tkanín zostane neporušená.

Predĺžte životnosť oblečenia s UltraCare

Vďaka technológii UltraCare vaše oblečenie vydrží dlhšie. Prací prostriedok a aviváž sa najskôr premiešajú s vodou a až potom sa následne dostanú k bielizni do bubna. Vďaka tomu sa rovnomerne rozmiestnia v celej náplni a dosiahnu tak okamžitú a dôkladnú účinnosť. Dokonale vyperú a ošetria vlákna oblečenia.

Menej pokrčená bielizeň

Technológia SteamCare umožňuje z bubna práčky vybrať menej pokrčenú bielizeň. Pred skončením pracieho cyklu bielizeň ošetrí parou, ktorá vyrovnáva vlákna a zníži pokrčenie oblečenia o tretinu. Nie je potrebné ho následne toľko žehliť, takže nie je potrebné vystavovať tlaku a teplu. Vďaka tomu zostane dlhšie ako nové.

Šikovné funkcie a technológie

S modernou technológiou FuzzyLogic, ktorá reaguje na aktuálne množstvo bielizne v bubne práčky, sa šetrí nielen vaša peňaženka, ale životné prostredie. Práčka totiž prispôsobí dĺžku pracieho cyklu a spotrebu vody a energie. Veľmi obľúbená je funkcia odložený štart, ktorá umožňuje odložiť začiatok pracieho cyklu, takže pranie môžete nastaviť na dobu, keď nebudete doma, alebo na lacnejší, nočný prúd. Práčka je vybavená množstvom užitočných funkcií, medzi ktoré patrí TimeManager, ktorý nastaví dĺžku pracieho cyklu podľa vašich potrieb. Nechýba automatické umiestnenie bubna do správnej polohy s jemným otváraním. Technológia SensiCare automaticky prispôsobuje program každej várky bielizne a podľa toho si upraví čas aj spotrebu energie bez toho aby ovplyvnila dokonalé výsledky prania.

Krátky program s maximálnou starostlivosťou

Krátky program UltraWash pomôže udržať vysoké nároky na účinnosť prania. Tento program oproti iným krátkym cyklom zaobchádza s vašim oblečením mimoriadne šetrne a jemne. Kombinuje nízke teploty a mierne pohyby bubna. Bielizeň tak vyperie za menej ako 1 hodinu.

Pracie programy

Z pracích programov si vždy vyberiete ten najvhodnejší pre pranie práve zašpinenej bielizne. Práčka je vybavená aj špeciálnymi programami pre pranie  športového oblečenia alebo dokonca hodváb.

  • Pracie programy: zap/vyp, bavlna, Cotton ECO, syntetika, jemná bielizeň, Steam, Steam Cashmere, odstredenie/vypustenie, plákanie, detská bielizeň, Rapid 14min, športová bielizeň, Denim, UltraWash, vlna
  • Funkcie : výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, predpranie, škvrny, extra plákanie, Soft Plus, Steam Plus, posunutý štart, Time Manager, štart/pauza

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EW8T3562CSK (stiahnut') [*.pdf, 1.52 MB] IL_SK_2051967 [*.pdf, 28.42 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 49 dB
iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1500 ot./min.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 40 cm
Výška: 89 cm
Hĺbka: 60 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: hadice

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 49 dB
Hluk pri odstreďovaní: 79 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1500 ot./min.
iDetská poistka: Nie
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 189 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 43 L
Celková spotreba: 0,45 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 91 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9490 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 65 kWh

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: vrchným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 913128335

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore