Electrolux PerfectCare EW8W261B


Kapacita bubna: 10 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min., Maximálna hĺbka: 67 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 689,00 €

13,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka so sušičkou Electrolux PerfectCare EW8W261B v bielom prevedení so systémom UltraCare predmiešava pracie prostriedky a aviváž s vodou ešte pred tým ako sa dostatnú do bubna. Kapacita bubna pre pranie je 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1600 ot./min. Ponúka 15 pracích programov a 4 programy pre sušenie. Všetky programy si je možné navoliť pohodlne pomocou otočného voliča a veľkého LED displeja. Kondenzačná sušička vodu kondenzuje do zásobníka, nie je potrebné vypúšťať vzduch ani paru. Práčka so sušičkou Electrolux EW8W261B so systémom DualCare automaticky upravuje cykly podľa druhu bielizne a jej hmotnosti, optimalizuje pohyb bubna. Systém SteamCare s technológiou FreshScent oživí oblečenie pomocou pary s minimálnou potrebou žehlenia. Naviac je možné pridať aj arómu.

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená práčka so sušičkou Electrolux PerfectCare EW8W261B vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania 1600 ot./ min. Práčka so sušičkou pracuje spoľahlivo, ponúka množstvo programov, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre každý druh bielizne. Sušička je kondenzačná: vlhkosť kondenzuje do zásobníka na vodu, nie je potrebné vypúšťať vzduch ani paru.

Pracie programy

Výkonná práčka so sušičkou ponúka 15 pracích programov, kde si okrem bežných programov  môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Samozrejmosťou je možnosť predprania, plákania, odstreďovania alebo vyčerpávania. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený.

  • programy: zap/vyp, Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, vlna, Steam FreshScent, odstredenie/vypustenie, plákanie, Machine Clean, Sport Wear, športová bielizeň, džínsovina, UltraWash&Dry, One GO 1h 1Kg

Pripravené na oblečenie po 60 minútach

Iste sa každý občas dostane do situácie, kedy potrebuje rýchlo niečo vyprať. Pre tieto situácie sa skvele hodí systém SensiCare. Pomocou neho práčka dokáže vyprať a zároveň vysušiť bielizeň už za 60 minút. Ak sa vám stane, že potrebujete nečakane ísť do práce alebo na zábavu, ale nemáte pripravené oblečenie, stačí ho hodiť do práčky a o hodinu neskôr už bude pripravené. Pri každom praní môžete ušetriť. Náš systém SensiCare odváži každú náplň a automaticky upraví cyklus, aby bolo vaše oblečenie čistené presne správny čas. Zabraňuje nadmernému praniu a zabezpečuje, že kusy bielizne si dlhšie zachovajú vzhľad a príjemnosť na dotyk.

Electrolux - Voľne stojace práčky kombinované so sušičkou - EW8W261B

Systém DualCare

Praktický systém DualCare automaticky upraví cykly práčky so sušičkou podľa druhu bielizne a jej hmotnosti. O oblečenie bude dokonale postarané v presných správnych teplotách a s optimálnym pohybom bubna. Každý jeden kus oblečenia si tak dlhodobo zachová svoj vzhľad, príjemnosť na dotyk a kvalitu.Electrolux - Voľne stojace práčky kombinované so sušičkou - EW8W261B

Nahradí ručné pranie

Pri praní a sušení jemných látok a odevov je vždy možné riziko. S touto práčkou so sušičkou môžete bez obáv vložiť dovnútra aj tie najjemnejšie odevy. Systém DualCare vyperie a šetrne vysuší bielizeň pri nižšej teplote. Po vybratí oblečenia z práčky, bude jemné už na prvý dotyk. Neperte už viac v rukách. Zverte svoje oblečenie práčke Electrolux EW8W261B.

Osviežená bielizeň so SteamCare

Program SteamCare obnoví vaše oblečenei parou. Para obmedzuje záhyby a minimalizuje potrebu následného žehlenia. Postará sa o to, aby si vaše oblečenie zachovalo svoj tvar a textúru. Systém FreshScent navyše skombinuje arómu s jemnou parou na osvieženie tkanín medzi parniami.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1600 ot./min.
Maximálna hĺbka 67 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux PerfectCare EW8W261B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené