Electrolux EZB3400AOX

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 57 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2500 W, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 8 Viac info


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Multifunkčná rúra Electrolux EZB3400AOX vyniká svojim jednoduchým a elegantným dizajnom v nerezovom vyhotovení. Disponuje jednoduchým ovládaním pomocou dvoch otočných gombíkov, s ktorými si môžete nastaviť teplotu a jednu z možností funkcií pečenia. Maximálnu kontrolu nad pečením budete mať vďaka praktickému časovaču, ktorého zvyškový čas sa zobrazuje na LED displeji. Dosiahnuť Vám to pomôže aj funkcia asistovaného nastavenia teploty. Rúra je vybavená teplovzdušným pečením, s ktorým môžete skrátiť dobu pečenia a znížiť teplotu, čo vedie k úspore času a energie.

 

 

Dizajn

Plne vstavaná rúra Electrolux EZB3400AOX je charakteristická svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. Je vyrobená vo farbe nerezovej ocele, jej povrch sa dá veľmi jednoducho očistiť. Rozmery spotrebiča sú V x Š x H (mm): 590 x 594 x560, disponuje bohatým 57 l vnútorným objemom. Vnútorný povrch je pokrytý vysokolesklým smaltom a pozostatky z pečenia sa z neho dajú veľmi ľahko odstrániť. Tento elegantný pomocník Vám rád bude robiť spoločnosť v akejkoľvek kuchyni.

Jednoduché ovládanie

Vďaka otočnému gombíku Vám multifunkčná rúra prináša maximálnu a priamu kontrolu nad výberom funkcie. Pomocou gombíkov je ovládanie naozaj jednoduché. O všetkých údajoch máte prehľad s praktickým LED displejom, ktorý ukazuje aj aktuálny čas v prípade, že na rúre nepoužívate inú funkciu alebo je vypnutá.

Funkcie pečenia

Rúra disponuje niekoľkými možnosťami, ako môžete pripraviť  váš obľúbený pokrm. Vďaka dvojokruhovému grilu tejto rúry ľahko a rýchlo dosiahnete najlepšie výsledky pri grilovaní, dokonca aj pri menších pokmoch. S ventilátorom s ohrevom teplým vzduchom môžete skrátiť čas a znížiť teplotu pečenia. Výsledkom je, že ušetríte čas a varenie sa stane úspornejším. 

  • Funkcie pečenia: osvetlenie, vrchný ohrev, vrchný a spodný ohrev, spodný ohrev, gril, gril + vrchný ohrev, kruhové teleso + ventilátor, ventilátor + svetlo

Elektronické funkcie

Medzi špecifické funkcie, ktoré pri pečení v tejto rúre môžete využiť a nastaviť, aby ste dokázali lepšie koordinovať prípravu Vašich obľúbených jedál, patrí napríklad funkcia "minútka" alebo funkcie nastavenia trvania doby pečenia. Akustický signál Vás následne upozorní na koniec odpočítavaného času, ktorý ste si na pečenie nastavili. Vďaka perfektnému načasovaniu uvidíte vždy profesionálne výsledky vášho úsilia. Multifunkčná rúra je vybavená funkciou asistovaného nastavenia teploty a má elektronickú reguláciu a tak sa pri pečení dočkáte dokonalosti.

Rýchlosť a úspora

S teplovzdušným pečením môžete skrátiť dobu prípravy a znížiť teplotu pečenia pokrmov. Vďaka tomu sa Vám podarí ušetriť vzácny čas a tiež samotná príprava jedál bude úspornejšie. Rúra patrí do úspornej energetickej triedy A.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 57 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2500 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

4 recenzie Electrolux EZB3400AOX

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Marcel

1. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráLenka

31. 1. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Edvin

7. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Ideálna rúra pre rodičov, intuitívne ovládanie bez nutnosti študovanie manuálu a hlavne žiaden dotykový displej!. Proste stará dobrá klasika. Menší vnútorný priestor je ideálny pre dvoch, šetrí energiu a čas.


Dusan

11. 6. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • pomer cena / výkon