Electrolux 600 FLEX SurroundCook EZF5C50X

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 57 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2500 W, Typ čistenia: Katalýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7 Viac info


Cena 369,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Electrolux 600 FLEX SurroundCook EZF5C50X s kruhovým výhrevným telesom je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka funkcie pečenia: Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Rýchly gril, Gril, Vlhký horúci vzduch, Teplovzdušné pečenie. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu : akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka a čas. Objem rúry Electrolux EZF5C50X dosahuje 57 litrov. Čistenie rúry je katalytické. Dodávané príslušenstvo: drôtená chrómovaná mriežka, 1 čierny smaltovaný plech na pečenie, 1 čierny smaltovaný plech na zachytávanie mastnoty.

 

 

Vstavaná rúra

Vstavaná rúra Electrolux 600 FLEX SurroundCook EZF5C50X  s kruhovým výhrevným telesom zabezpečuje rovnomernú vnútornú teplotu vďaka rozvádzaniu vzduchu a tepla pomocou ventilátora. Zvládne pripraviť všetko od chrumkavého pečeného kuraťa po chutné snehové pusinky upečené rovnomerne. Ponúka možnosť piecť rovnomerne na dvoch úrovniach. Jej kapacita je 57 litrov  pre prípravu jedál. Ovládací panel so zasunovacími prvkami vám poskytne prístup upraviť nastavenia podľa vašej chuti. 

Rovnomerne upečené s viacúrovňovým pečením

Užívajte si rovnomerné pečenie s viacúrovňovým pečením. Dodatočné kruhové vyhrievacie teleso znamená, že môžete piecť rovnomerne na oboch úrovniach. Dokonalé na vytvorenie tých najjemnejších koláčikov a prepychových koláčov.

Presné nastavenia s LED displejom

S časovačom s LED displejom si jednoducho viete nastaviť funkcie a mať prehľad o svojich pokrmoch. Unožňuje presné nastavenie času a zároveň aj monitorovať počas pečenia. Ovládanie rúry je jednoduché bez námahy.

Katalytické čistenie

Technológia katalytického čistenia znamená, že sa môžete rozlúčiť s tvorbou mastnoty a zvyškov. Táto samočistiaca technológia automaticky začne pracovať, keď teplota rúry dosiahne 250 °C. Teraz je čistenie vašej rúry ľahké.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 57 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2500 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Electrolux 600 FLEX SurroundCook EZF5C50X

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Anna

25. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaDávid

13. 9. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Nič sme nespozorovali, že by bolo zlé