Electrolux KEMB9310L

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Electrolux KEMB9310L má ovládací panel QuickSelect umiestnený hore. Ponúka 8 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod a 4 teploty. Jej kapacita pre umývanie je 15 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš- má 2 sklopné držiaky, 2 sklopné drôtené úchytky na poháre, 2 mäkké gumové špičky, 6 úchytov na poháre na víno, sklopné držiaky na poháre, postranné držiaky košíka a plastová rukoväť. Dolný kôš má 4 sklopné držiaky na taniere a plastovú rukoväť. Satelitné umývacie rameno zabezpečí žiariacu čistotu riadu. Disponuje technológia AirDry, ktorá využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Funkcia Beam on floor vizuálne informuje o stave umývacieho programu prostredníctvom svetelného lúča. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 44 dB.

Umývačka riadu

Vstavaná umývačka riadu Electrolux KEMB9310L na jeden umývací cyklus dokáže umyť 15 obedových súprav riadu. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Vďaka zásuvke MaxiFlex s flexibilnými priečkami umyjete ešte viac riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín a tichú prevádzku (44 dB).

  • Programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie

Bez baktérií 

Vstavaná umývačka riadu Electrolux KEMB9310L disponuje funkciou ExtraHygiene, ktorá ohrieva teplotu v umývačke až na 69 °C čím sa dôkladne ničia baktérie. Vybavená aj funkciou GlassCare starajúcou sa o dokonale čisté a žiarivé poháre.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia Beam on floor priemeta svetelný lúč na podlahu pod dvierkami umývačky. Po spustení programu sa rozsvieti červené svetlo, ktoré svieti po celý čas trvania umývacieho cyklu. Po ukončení programu sa rozsvieti zelená kontrolka.

SatelliteClean

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. Umývacie rameno má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux KEMB9310L

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené