Electrolux KEZA9310W


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 15 súprav riadu, Spotreba energie: 86 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Spotreba vody 11,0 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Výška: 81,8 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 809,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 825,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,20 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Electrolux KEZA9310W so šírkou 60 cm umyje 15 súprav riadu a je zaradená do energetickej triedy D. Zaujme funkciou SprayZone a sprchovacím ramenom SatelliteClean pre intenzívnejšie umývanie aj zaschnutých nečistôt. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Možnosť spustiť program cez Wi-Fi a aplikáciu My Electrolux Kitchen. Jednoduché vysúvanie košov vďaka koľajničke ComfortRails. O stave umývacieho cyklu vás informuje svetelný lúč, ktorý premieta na podlahu čas. Ponúka 8 umývacích programov so 4 rôznymi teplotami a možnosť odloženia štartu o 1-24 hod. Hlučnosť 39 dB. Rozmery (VxŠxH): 81,8 x 59,6 x 55 cm.

Vstavaná umývačka

Plne integrovaná umývačka riadu Electrolux KEZA9310W na jeden umývací cyklus dokáže umyť 15 obedových súprav riadu. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu a MaxiFlex zásuvku na príbory. 

Programy a funkcie

  • Umývacie programy: 160 minútový, 60 minútový, 90 minútový, AUTO Sense, Eko, Machine Care, rýchly 30 minútový, opláchnutie
  • Funkcie: budík, posunutý štart 1-24 hodín, GlassCare, leštidlo, soľ, Time beam White, WashZone, XtraPower, systém sušenia AirDry

SprayZone 

Získajte spoľahlivo umytý riad vďaka SprayZone. Výkonný tlak vody skvele umyje všetko trikrát účinnejšie, bez potreby namáčania. V tejto zóne sa odstránia aj pripálené nečistoty a váš riad zostanie čistý. Jednoduché riešenie pri odsraňovaní odolných nečistôt. 

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché. Túto umývačku riadu možete ovládať a kontrolovať odkiaľkoľvek, a to za pomoci aplikácie My Electrolux Kitchen (kompatibilná s iOs a Android).  Aplikácia poradí ako sa správne starať o umývačku riadu.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Všetky príbory budú umyté naraz

zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia Beam on floor priemeta svetelný lúč na podlahu pod dvierkami umývačky. Po spustení programu sa rozsvieti červené svetlo, ktoré svieti po celý čas trvania umývacieho cyklu. Po ukončení programu sa rozsvieti zelená kontrolka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux KEZA9310W

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Branislav

19. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Pekne umyva riady a na moj vkus aj tichá....
  • uz nemusim pozerat na hodinky.Vsetko je na podlahe pod dvierkami.
  • Co sa tyka susenia mohlo by to byt lepsie.Ale dá sa....

Ináč spokojny...Mozem odporučiť...