Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6426K


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 4,6 cm, Šírka: 59 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 409,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,20 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6426K v čiernej farbe s dvoma liatinovými mriežkami je navrhnutá tak aby rýchly horák dosiahol na spodok hrncov a panvíc čo najrýchlejšie. Kontrolka zvyšného tepla indikuje či je podpora hrnca stále horúca. Ponúka 4 plynové horáky s bezpečnostnými poistkami. V ovládacích rotačných tlačidlách umiestnených vpredu uprostred je integrované elektrické zapaľovanie. Varná doska Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6426K má šírku 56 cm.

Elegantný pomocník

Pri varení nejde len o prípravu jedla, ide o rituál plný farieb, chutí a zábavy. S plynovou varnou doskou Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6426K na sklenenom povrchu si môžete v pohodlí domova pripraviť obľúbené jedlá. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Štíhly profil a elegantný štýl zaistí plynulé začlenenie do vašej kuchyne a dokonalé splnenie vašich kuchárskych potrieb. Plynovú varnú dosku na skle zvládnete čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia sa dajú umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie varenie.

Komfortné ovládanie

Varná doska vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Dodatočný priestor okolo ovládačov a ergonomické umiestnenie boli dôsledne navrhnuté tak, aby bolo zabezpečené čo najbezpečnejšie, najpohodlnejšie a najpresnejšie ovládanie plameňa.

Varné zóny

Varná doska disponuje 4 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou termoelektrickou poistkou, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Praktický Wok horák je navrhnutý tak, aby vám poskytol silnejší plameň, na ktorom si jednoducho v pohodlí vašej kuchyne uvaríte ázijské špeciality.

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 1000 W/65 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 3000 W/100 mm
  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 2000 W/80 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2000 W/80 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 600 PRO SpeedBurner KGG6426K

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami