Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov: Áno, Elektrické zapaľovanie: Áno, Výška: 4,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 368,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 36,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X v nerezovom prevedení ponúka 4 horáky rôzneho priemeru a výkonu (z toho 1 WOK horák). Každý horák je vybavený bezpečnostnou poistkou plameňa. Stabilitu hrncov zabezpečia liatinové ochranné mriežky. Ovládanie StepPower je veľmi jednoduché a presné. Ovládacie gombíky majú integrované elektrické zapaľovanie.

Praktický pomocník

Varenie na plynovej varnej doske je precízne. Umožňuje dokonalé ovládanie výkonu ohrevu pre prípravu výborných pokrmov v pohodlí domova. Pri varení nejde len o prípravu jedla, ide o rituál plný farieb, chutí a zábavy. Klasická plynová varná doska Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X je praktický kuchynský spotrebič vhodný na každodenné použitie. Tento model ponúka 4 horáky s rôznym výkonom a priemerom. Ovládacie StepPower prvky sú na pravej strane spotrebiča a sú ľahko dostupné. Varenie na tejto varnej doske je pohodlné. Plynovú varnú dosku zvládnete čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia sa dajú umyť aj liatinové mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie varenie.

Komfortné ovládanie

Varná doska má ovládacie gombíky StepPower umiestnené na pravej prednej strane. Vyniká mimoriadne presným a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Jednoducho si zvolíte úroveň teploty od 1 po 9. V gombíkoch je navyše integrované elektrické zapaľovanie. Dodatočný priestor okolo ovládačov a ergonomické umiestnenie boli dôsledne navrhnuté tak, aby bolo zabezpečené čo najbezpečnejšie, najpohodlnejšie a najpresnejšie ovládanie plameňa.

Varné zóny

Varná doska disponuje 4 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou termoelektrickou poistkou, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa.

  • Ľavá predná zóna WOK - výkon / priemer: 4000 W / 122 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon / priemer: 1900 W / 70 mm
  • Pravá predná zóna - výkon / priemer: 1000 W / 54 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon / priemer: 1900 W / 70 mm

Výkonný Wok horák

Ak chcete svojmu jedlo dodať pridanú hodnotu, pomocou Wok horáku to bude jednoduchšie. Poskytuje vysoké úrovne tepla, ktoré sú ideálne pre prípavu osmažených kreviet, prípravu omáčok alebo iných pochutín. Skombinujte a pripravte chutné pokrmy pomocou intenzívneho horáku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux 700 PRO StepPower KGU64361X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené