Electrolux KNT2LF18S

  • Doprava zadarmo

Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 268 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 459,00 €

9,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Electrolux KNT2LF18S s mrazničkou dole má vo vrchnej časti objem 196 litrov. Je vybavená 4 policami, dvoma boxmi a 4 poličkami vo dverách. Mraznička s kapacitou 72 litrov s technológiou LowFrost má mraziaci výkon 4 kg/24 hod. v prípade výpadku je akumulačná doba 21 hodín. Technológia ColdSense chráni vaše potraviny a Systém FastFreeze rýchlo zmrazí čerstvé potraviny. Vstavaná kombinovaná chladnička Electrolux KNT2LF18S má dotykové ovládanie. Hlučnosť len 35 dB.

Electrolux KNT2LF18S

Vstavaná kombinovaná chladnička disponuje objemom chladiacej časti 196 litrov. Na osvetlenie vnútorného priestoru využíva úsporné LED svetlo. Potraviny uložíte na sklenené poličky a do dvoch boxov. Úložný priestor nájdete aj na dvierkach, kde sú štyri plastové police s miestom pre vajíčka a nápoje. 

Mraziaca časť

Čistý objem mraziacej časti chladničky Electrolux KNT2LF18S je 72 litrov. Vo vnútornej časti mrazničky sa nachádzajú dve sklenené poličky plnej šírky a tri zásuvky plnej šírky, ktoré sú vyrobené z priehľadného plastu. Zásuvky majú priehľadné strany, vďaka ktorým rýchlo nájdete všetky potraviny. Využíva funkciu rýchleho zmrazenia, ktorá zmrazí potraviny oveľa rýchlejšie a zachová ich vôňu aj vitamíny.

Technológia ColdSense

Chladnička využíva technológiu ColdSense, ktorá dokáže vďaka snímačom chladu rýchlo reagovať na zmenu teploty. Pri zistení zmeny teploty chladnička upraví teplotu na optimálnu teplotu až o 40% rýchlejšie.

FastFreeze

Systém FastFreeze rýchlo zmrazí čerstvé potraviny, takže sa v nich lepšie uchovajú vitamíny, štruktúra, príchute a výživné látky.

Dotykové ovládanie

Elektronické ovládanie umožňujú upraviť vnútornú teplotu chladničky a jasný LCD displej zobrazuje nastavenú hodnotu.

Technológia LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetrí mnoštvo práce s odmrazovaním a údržbou. Technológia LowFrost má chladiace okruhy skryté v stenách mrazničky, vďaka čomu sa vo vnútornom priestore tvorí až o 80 % menej námrazy. Energetická účinnosť spotrebiča sa zachová a odmrazovanie bude pre vás omnoho jednoduchšie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 268 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux KNT2LF18S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené