Electrolux KUT6NE18S


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 204 l, Ročná spot. energie: 233 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Mraziaci výkon: 15,7 kg/24h, Akumulačná doba: 9 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 5, Šírka: 54,8 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,9 cm. Viac info


Cena 939,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 18,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná skriňová mraznička Electrolux KUT6NE18S disponuje objemom až 204 l. Je vybavená 5 zásuvkami v plnej šírke, 2 priehradkami s príklopom z priehľadného plastového materiálu. Mraziaca kapacita dosahuje 15,7 kg/24 hod. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 9 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej mrazničky dosahuje 39 dB. Mraznička disponuje funkciou rýchle mrazenie, technológiou No Frost, dotykovým elektrickým ovládaním, zameniteľným závesom dverí a varovným signálom pri ponechnaí otvorených dverí.

Electrolux KUT6NE18S

Vstavaná skriňová mraznička Electrolux KUT6NE18S je skvelým riešením pre uchovávanie potravín vo vašej domácnosti. Ponúka kapacitu až 204 litrovKapacita zmrazovania dosahuje 15,7 kg/24h. Akumulačná doba pri výpadku elektrickej energie je 9 hodín. Mraziaca časť je vybavená 5 zásuvkami v plnej šírke a 2 priehradkami s príklopom.

Beznámrazová technológia

Technológia No Frost zabraňuje tvorbe ľadu a námrazy. Nedochádza k obmedzovaniu výkonu a vaše potraviny sú uchované lepšie ako kedykoľvek predtým. NoFrost znamená žiadne rozmrazovanie. Zachováva mrazničku bez ľadu, takže si môžete byť vždy istí maximálnym výkonom.

Jednoduché nastavenie

Získajte úplnú kontrolu nad každou funkciou mrazničky s elektrickými dotykovým ovládaním. Dotykový panel ponúka bez námahy prístup k teplote a všeobecným nastaveniam. Precízne všetko dolaďte pre prvotriedne uskladnenie potravín.

Zabudovaný zvukový a svetelný alarm

Mraznička má zabudovaný svetelný a zvukový signál, ktorý vás hneď upozorní pri ponechaní otvorených dvierok.

Desaťročná záruka na kompresor

Pri registrácii na stránke výrobcu Electrolux môžete získať desaťročnú záruku na kompresor. Záruka sa vzťahuje na poškodenia, ku ktorým môže dochádzať pri prácach, preprave, vypúšťaní a plnení plynom, alebo pri všeobecnej údržbe.

Funkcia FastFreeze zachová kvalitu potravín

Funkcia FastFreeze rýchlo zmrazí čerstvé potraviny, aby sa lepšie uchovali všetky vitamíny, konzistencia, chuť a nutričné hodnoty.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 204 L
Mraziaci výkon 15.7 kg/24h
Počet zásuviek 5
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux KUT6NE18S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami