Electrolux LFB2AF88S

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Výška: 81.5 cm, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Celkový čistý objem: 124 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 349,00 €

6,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná jednodverová chladnička Electrolux LFB2AF88S s výparníkom ponúka skladovací priestor v objeme 124 litrov, z toho chladiaca časť 110 l a výparník má 14 litrov. Ten slúži pre krátkodobé uskladnenie mrazených potravín. Jednodverová chladnička Electrolux LFB2AF88S má vnútornú výbavu, ktorú tvoria 2 sklenené police, priehľadná plastová zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 3 dverové poličky.

Praktický spotrebič

Vstavaná jednodverová chladnička Electrolux LFB2AF88S sa hodí do každého kuchynského priestoru. Vďaka jej skvelému výkonu a nízkej spotrebe energie je skvelou pomôckou do ktorejkoľvek kuchyne. Jej chod je šetrný a jednoduchý a tak vám ušetrí veľa peňazí za energiu. Ak máte malú kuchyňu, ale potrebujete elegantnú chladničku, jednodverová chladnička je navrhnutá s malými rozmermi, takže je ako stvorená pre kuchyne, ktoré sú obmedzené v priestore. Napriek tomu, že je dizajnovo malá, jej klasické biele prevedenie stále pôsobí elegantne, a tak okrášli vašu kuchyňu.

Chladiaca časť

Chladiaca časť vstavanej chladničky ponúka 110 litrový úžitkový objem pre vaše potraviny. Je vyriešený prakticky pre uskladnenie množstva potravín. Nachádza sa tu výškovo nastaviteľná polička, ktorá je celosklenená s lištou. V spodnej časti sa nachádza praktická zásuvka, do ktorej uskladníte ovocie a zeleninu. Na dvierkach sú 2 poličky, do spodnej z nich ľahko uskladníte i veľké fľaše, aby ste mali k dispozícii chladivo osviežujúce nápoje. Horná z poličiek je vybavená sklopným vekom, takže ani drobnejšie potraviny vám pri prudšom otvorení dvierok nevypadnú. Vnútorný priestor chladničky je samozrejme osvetlený. 

Mraziaca časť a spotreba

Mraziaci priečinok - výparník v objeme 14 l ponúka priestor pre uloženie menšieho množstva potravín. Výparník je vhodný na krátkodobé uchovanie mrazených potravín. Umiestnená je na vrchnej strane spotrebiča, ako samostatný priestor s plastovými dvierkami. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED bočným osvetlením, ktoré zabezpečuje optimálny prehľad o vašich uložených potravinách.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 81.5 cm
Maximálna hlučnosť 37 dB
Celkový čistý objem 124 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux LFB2AF88S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Simona

30. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • rýchle dodanie
  • nemám žiadne

Chladnička mi bola doručená rýchlo, milý a ochotný ešte aj kuriér a produkt funguje ako má. Celková spokojnosť.