Electrolux LKR664100W


Elektrický sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 58 l, Sklokeramická varná doska, 4 varných zón, biela farba, Displej:, Gril, Výška: 85,8 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elektrický sporák Electrolux LKR664100W s parnou funkciou SteamBake disponuje sklokeramickou varnou zónou a elektrickou rúrou v objeme 58 l. Pomocou pary napečie chutné domáce pečivo a chlieb s lesklou a chrumkavejšou kôrkou a mäkkou, vláčnou striedkou. Teplovzdušný systém zabezpečuje rovnomernú cirkuláciu horúceho vzduchu vo vnútri rúry. Ponúka množstvo funkcií ako : spodný ohrev, ventilátor, ventilátor + vrchný ohrev, Fan + top + bottom (100°C), gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, kruhové teleso + odparovač + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev, vrchný a spodný ohrev + ventilátor. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, umiestnené vpredu pomocou šiestich otočných voličov s malým displejom uprostred.

 

 

 

Electrolux LKR664100W

Elektrický sporák Electrolux LKR664100W je klasický spotrebič vhodný do každej kuchyne. Sporák patrí medzi praktické spotrebiče, ktoré vám uľahčia každodennú prípravu jedál pre celú rodinu. Disponuje viacerými funkciami, ktoré pri varení iste oceníte a pripravené jedlo bude výborne chutiť čo oceníte nielen vy, ale najmä vaši stravníci. Má sklokeramickú varnú dosku, na ktorej sa nachádzajú 4 zóny. 

  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1200 W/140 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 1700 W/180 mm
  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 1700 W/180 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 1200 W/140 mm

SteamBake

Upečte si v pohodlí domova čerstvý a voňavý chlieb pomocou funkcie SteamBake. Cesto bude po upečení krásne nadýchané s lesklôu kôrkou. Parnú funkciu oceníte aj pri príprave rýb a pečeného kurčaťa. Okrem toho vám para pomôže aj pri zaváraní ovocia a zeleniny.

Zachovajte textúru a chuť

Zavarte si čo máte radi a zaobstarajte si zásoby. Rúra umožní zavárať potraviny s použitím pary, ktorá zanechá ovociu a zelenine potrebné živiny. V rúre tiež môžete ovocie a zeleninu sušiť. Funkcia na sušenie ovocia a zeleniny suší potraviny pri teplote 50 do 100 °C, a tak ich suší jemne a účinne. Vďaka tomu si zachovajú svoju chuť, živiny a príjemní mäkkú konzistenciu.

Prehľad o priebehu pečenia

Priebeh pečenia skontrolujete na elektrickom časovači. Vďaka nemu môžete sledovať celý proces prípravy jedla a poskytne prehľad o procese varenia. S funkciou posunutého štartu začnete variť vtedy, kedy vám to vyhovuje. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 11
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania otočné
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 58 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Electrolux LKR664100W

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Lucia

28. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca