Electrolux LNT7ME34G1


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 266 l, Objem mrazničky: 101 l, Ročná spot. energie: 250 kWh, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 59,5 cm, Výška: 201 cm. Viac info


Cena 1 019,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 20,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME34G1 v prevedení bieleho skla. Rozmrazovanie je automatické v chladiacej ako i mraziacej časti. Chladiaca časť, umiestnená v hornej časti má 266 litrov. Vnútornú výbavu tvorí LED osvetlenie, 4 sklenené poličky, 2 priehľadné plastové zásuvky v plnej šírke a dverové poličky. Mraziaca časť má 101 l a jej výbavu tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky z toho jedna polovičná. Mraziaca kapacita dosahuje 8 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 18 hodín.

Electrolux LNT7ME34G1

Kombinovaná chladnička Electrolux LNT7ME34G1. Chladnička vytvára optimálne podmienky pre uskladnenie vašich potravín. Vďaka čistým líniam a úplne plochému dizajnu bude sedieť v jednej rovine s ostatnými kuchynskými spotrebičmi a pracovnými doskami. Vreckové rukoväte sú skryté z pohľadu v spodnej časti dverí, aby dotiahli elegantný estetický vzhľad. Technológia NoFrost účinne zabraňuje tvorbe námrazi v kombinovanej chladničke. Už nebudete musieť zdĺhavo odmrazovať mrazničku. 

S chladením 360 °

Chladenie 360 ° má pokročilú cirkuláciu vzduchu. Špeciálne navrhnutý systém nielen rýchlo obnovuje vnútorné teploty vzduchu po otvorení dverí, ale tiež vysiela chladný vzduch do každého rohu. Lepší výkon a lepšia ochrana potravín pre zníženie odpadu.

Zásuvka Extra chlad

Zásuvka Extra Chlad cháni kvalitu, chuť a čerstvosť mäsa a syrov. Zásuvka udržuje nižšiu teplotu ako zvyšok chladničky s aktívnou cirkuláciou studeného vzduchu.

Chladiaca časť

Chladiaca časť s automatickým odmrazovaním disponuje vnútorným objemom 266 l. V jej vnútornú časť tvoria sklenené poličky s lemom v plnej šírke,  2 zásuvky z priehľadného plastu, kde jedna je pre uskladnenie ovocia a zeleniny a druhá na uskladnenie potravín s nižšou teplotou. Poličky pre uskladnenie drobných potravín nechýbajú ani vo dvierkach chladničky. Perfektný prehľad o zásobách máte vďaka bočnému LED panelu.

Mraziaca časť

Mraziaca časť s automatickým odmrazovaním má čistý úžitkový objem 101 litrov. V jej vnútornej časti sa nachádzajú praktické zásuvky pre mrazenie potravín. Sú vyrobené z priehľadného materiálu. Kapacita zmrazovania 8 kg/24h  a akumulačná doba je 18 hodín.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 201 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LNT7ME34G1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami