Electrolux LRS4DF18S


Výška: 177.2 cm, Celkový čistý objem: 311 L, NoFrost (chladnička): Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 649,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 719,00 € Zobraziť nápoveď

12,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednodverová chladnička Electrolux LRS4DF18S v bielej farbe, Celkový vnútorný objem chladiaceho priestoru je 311 l. Ovládanie je elektrické pomocou dotyku a samozrejmosťou je automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru. Súčasťou interiéru je aj LED osvetlenie, ktoré rovnomerne osvetlí priestor chladiacej časti. Jednodverová chladnička Electrolux LRS4DF18S má vnútornú výbavu, ktorú tvoria 4 sklenené police + 1 flexi, 1 priehľadná plastová zásuvka a 5 dverových poličiek. DynamicAir zaisťuje rovnomernú cirkuláciu vzduchu v priestore chladničky.

Electrolux LRS4DF18S

Jednodverová chladnička Electrolux LRS4DF18S v bielom prevedení je spotrebič, vhodný na každodenné použitie. Vďaka chladničke nemusíte nakupovať čerstvé potraviny každodenne, ale stačí ak ich čo najskôr po nákupe uložíte do vnútra a potraviny vám vydržia čerstvé dlhšiu dobu. Vďaka tomu ušetríte čas a všetko potrebné na varenie a pečenie budete mať hneď po ruke.

Uskladní množstvo potravín

Ak hľadáte chladničku vhodnú na uskladnenie aj väčšieho množstvá potravín a pritom bude vyzerať priam svetovo, je jednodverová chladnička presne to, čo hľadáte. Jednodverová chladnička ponúka celkový využiteľný objem 311 litrov. V chladničke sa nachádzajú 4 sklenené poličky + 1flexi. K dispozícii je aj zásuvka určená na uskladnenie ovocia alebo zeleniny. Súčasťou je zásobník na vajíčka, v ktorom môžete uskladniť 6 vajíčok. Celý vnútorný priestor spotrebiča je prakticky osvetlený LED žiarovkou preto ihneď vidíte kde máte čo uložené.

DynamicAir

DynamicAir zaisťuje, aby prostredie vo vašej chladničke bolo udržiavané na stabilnú teplota. Funguje to tak, že v celom rozsahu cirkuluje chladný vzduch, to znamená aj keď sú dvere otvorené, vaše jedlo je chránené pred zahriatím.

Ďalšie vlastnosti

Spotrebič sa odmrazuje automaticky, vďaka čomu je jeho údržba naozaj jednoduchá. Ovládanie teploty je elektronické pomocou dotyku. Aj pri každodennom používaní máte istotu hospodárnej prevádzky a tak je tento model šetrný nie len k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu. Nebude vás rušiť ani nadmerným hlukom. Maximálna hlučnosť dosahuje 34 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Celkový čistý objem 311 L
NoFrost (chladnička) Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Electrolux LRS4DF18S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené