Electrolux SteamBake EOD6C77WZ

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
539,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 10,78 €

KÚPTE VO VÝHODNOM SETE A UŠETRITE 99,00 € Zobraziť sety

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná parná rúra Electrolux SteamBake EOD6C77WZ v čiernom prevedení má k dispozícií funkcu SteamBake, ktorá umožňuje pomocou pary pripraviť dokonalé pokrmy. Ponúka možnosť pečenia až na 3 úrovniach naraz a funkcie pečenia: spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, Ring + fan + evaporator. V ponuke má tiež automatické návrhy teplôt. Teplotná sonda zabezpečí presné pečenie a sledovanie teploty vo vnútri pokrmu. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích otočných voličov a EXPlore LED displeja. Ovládať ju možno aj na diaľku pomocou aplikácie My Electrolux Kitchen. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vnútorný objem rúry je 72 l a čistenie rúry je katalitické.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo

Ponúkame vo výhodnom sete

Popis produktu

 

 

Vstavaná parná rúra SteamBake

Vstavaná parná rúra Electrolux SteamBake EOD6C77WZ  používa jemný dotyk pary na dosiahnutie sýtejšej a lesklejšej farby, chrumkavejšej kôrky a jemnej delikátnej konzistencie pri pečení domáceho chleba.. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary. S funkciou SteamBake v pohodlí domova môžete piecť v podobnej kvalite ako v pekárni. Vlhkosť podporuje kysnutie cesta, ktoré bude následne vlácnejšie, a suché teplo vykúzli na pripravovanom pokrme zlatistú kôrku. Môžete skúšať pečenie koláčov, šťavnatého mäsa aj krehkých rýb. Jej kapacita je až 72 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Ovládaná je pomocou 2 zatláčacích otočných voličov a EXPlore LED displeja. Ovládať ju možno aj na diaľku pomocou aplikácie My Electrolux Kitchen. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. 

Inteligentná kuchyňa

Pomocou aplikácie My Electrolux Kitchen môžete na diaľku ovládať svoju rúru, prezerať si našich rôznych partnerov a získať prispôsobenú pomoc. Je to jednoduchý spôsob, ako rozšíriť zážitok z vašej inteligentnej kuchyne.

Displej EXPlore LED

Nové zážitky s rúrou Electrolux SteamBake EOD6C77WZ s dotykovým LED displejom EXPlore a jeho citlivými dotykovými tlačidlami. Aktívne rozhranie zabezpečuje rýchly prístup a dynamickú kontrolu času pečenia, teploty a iných funkcií.

Precízne pečenie s teplotnou sondou

Vstavaná parná rúra je vybavená teplotnou sondou, ktorá je dôležitá pri rozhodovaní, či už je váš pokrm hotový alebo nie. Je priamo spojená s ovládacím panelom a funguje ako teplomer. aka teplotnej sonde môžete zakaždým dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje vám monitorovať proces pečenia meraním teploty vnútri jedla. Nastavte sondu na správnu úroveň varenia, rúra sa vypne, keď je jedlo hotové.

Jednoduchá údržba s katalytickým čistením

Prostredníctvom technológie katalytického čistenia sa z vnútorného povrchu rúry odstraňujú nánosy mastnoty a zbytky jedál. Pred priebehom čistenia je potrebné z rúry odstrániť všetko príslušenstvo a dno rúry vyčistiť vlažnou vodou a jemným čistiacim prostriedkom. Katalytické čistenie sa automaticky spustí, keď teplota v rúre dosiahne 250°C. Po skončení čistenia zaznie zvukový signál, ktorý je možné vypnúť stlačením akéhokoľvek tlačidla.

Rýchle zohriata rúra vám ušetrí čas

Funkcia rýchleho zohriatia pomôže zabezpečiť, že rúra bude pripravená a zohrata práve v momente, kedy to potrebujete. V porovnaní s inými rúrami sa zohreje na požadovaný stupeň v krátkom čase.

Funkcie rúry

Ponúka možnosť pečenia až na 3 úrovniach naraz a funkcie pečenia: spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, Ring + fan + evaporator. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3480 W
Typ čistenia: Katalýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,6 cm
Výška: 59,4 cm
Hĺbka: 56,9 cm
Hmotnosť: 36 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 2 plechy, mriežka

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Katalýzou
Počet funkcií: 9

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,6 m
Sieťový kábel: so zástrčkou

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
Celkový výkon rúry: 3480 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ostatné

Kód produktu: 949499559

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore