Electrolux ZE141 FlowMotion hubica

Cena:
49,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

LED hubica FlowMotion ELECTROLUX ZE141 sa postará o maximálnu účinnosť vysávania. LED hubica je veľmi tichá, flexibilná a jednoducho sa s ňou manipuluje. Je vybavená patentovaným LED osvetlením. Môžete s ňou vysávať koberce, či rôzne tvrdé podlahy. Hubica je vybavená mäkkými kolieskami s guľôčkovými ložiskami, ktoré sa postarajú o šetrný prístup k podlahám. Balenie obsahuje 1x LED hubicu a 32/35 a 2x AA batérie.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Maximálna účinnosť

LED hubica FlowMotion umožní váš vysávač využívať na maximum. Postará sa o maximálnu účinnosť vysávania. Hubica je vybavená patentovaným LED osvetlením, ktoré sa spúšťa pohybom. Osvetlenie zaistí, že prach budete zreteľne vidieť aj v tých najtmavších priestoroch, ako pod pohovkou, posteľou či komodou.

Tichá a flexibilná

LED hubica je veľmi tichá, flexibilná a jednoducho sa s ňou manipuluje. Umožňuje otáčanie v ľubovoľnom smere a na ľubovoľnom povrchu. Môžete vysávať koberce, či rôzne tvrdé podlahy.

 

Šetrný prístup

Hubica je vybavená mäkkými kolieskami s guľôčkovými ložiskami, ktoré sa postarajú o šetrný prístup k tvrdým podlahám. Nechýba ani režim koberca pre jednoduché používanie. Hubica prináša plynulú a jednoduchú manévrovateľnosť. Je optimalizovaná na odstraňovanie prachu zo všetkých typov podláh. Balenie obsahuje 1x LED hubicu a 32/35 a 2x AA batérie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Electrolux
Typ podlahy: univerzálna hubica

Ďalšie vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 28 cm
Hmotnosť: 870 g
Výška: 40 cm
Hĺbka: 8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: hubica 36 mm

Ďalšie parametre

Typ podlahy: univerzálna hubica

Ostatné

Kód produktu: 900169069

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore