Need for Speed Payback Payback - Hra na PC

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 64,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

Ďalšie pokračovanie úspešnej ikonickej série Need For Speed s podtitulom Payback prichádza na váš počítač v nadupanej podobe, aby vám sprostredkoval adrenalínom nabitý herný zážitok. Pomstite sa spolu s vašim tímom neslávne známemu kartelu The House, ktorý má v meste Fortune Valley pod palcom tak podsvetie, ako aj policajný zbor. Získajte si rešpekt víťazstvom pri závodoch, plnením úloh a misií a pripravte sa na rozhodujúci závod. Vylepšené a rozšírené možnosti úprav vašeho vozidla vám dožičia množstvo priestoru na sebarealizáciu pri upravovaní jeho vzhľadu a výkonu. Vychutnajte si nahánačky s policajtami v autách piatich odlišných tried, výzvy v online rebríčkoch a napínavé misie.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 72 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Pomsta v závodnom štýle

Hra vás prenesie do mesta Fortune Valley, ktoré je pod krutovládou neslávne známeho kartelu The House majúceho pod kontrolou nie len podsvetie, ale i celé policajné oddelenie. Jediným vašim cieľom bude za pomoci vášho tímu pomstiť sa tomuto zoskúpeniu. Vyberte si jedného z troch rozdielnych hrateľných postáv (Tyler, Mac a Jess), pretvorte a prispôsobte si vozidlo a už vám nič nebude stáť v ceste adrenalínových naháňačiek a závodov.

Pretvorte šrot na nablýskanú káru

K splneniu vašej misie budete mať na výber z vozidiel piatich rôznych kategórií s rôznymi parametrami Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner, ktoré budete môcť neobmedzene upravovať a vylepšovať, presne tak, aby ste v akomkoľvek závode uspeli. Nevyhovuje vám ponuka? Nezúfajte a postavte si od základov dokonalé auto podľa vašich predstáv pomocou súčiastok z opustených vozidiel. Nakupujte súčiastky a pretvorte klasické nudné vozidlá na nadupané závodné mašiny, ktoré rozprášia vašich protivníkov.

Zamierte až na vrchol

Podstúpte risk, vsaďte si na svoje výsledky a prídte k poriadnému balíku peňazí, ktorý môžete následne použiť k vyšperkovaniu vášej káry. Hra vám umožní budovať si reputáciu tým, že budete vyzývať potencionálnych rivalov, ale i priateľov prostredníctvom doporučení Autologu. Súperte takisto i v rámci klasického online rebríčka, porážať iných protihráčov a dostante sa až na vrchol.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodné
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAPC03562

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore