Need for Speed Payback Payback - Hra na XBox One

Zobraziť


Platforma: Xbox One, Typ hry: Závodné, Vekové obmedzenie: 12+,


Cena 19,99 €

Zľava 73 % z pôvodnej ceny: 74,99 € Zobraziť nápoveď

0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Ďalšie pokračovanie úspešnej ikonickej série Need For Speed s podtitulom Payback prichádza na vašu hernú konzolu Xbox One v nadupanej podobe, aby vám sprostredkoval adrenalínom nabitý herný zážitok. Pomstite sa spolu s vašim tímom neslávne známemu kartelu The House, ktorý má v meste Fortune Valley pod palcom tak podsvetie, ako aj policajný zbor. Získajte si rešpekt víťazstvom pri závodoch, plnením úloh a misií a pripravte sa na rozhodujúci závod. Vylepšené a rozšírené možnosti úprav vašeho vozidla vám dožičia množstvo priestoru na sebarealizáciu pri upravovaní jeho vzhľadu a výkonu. Vychutnajte si nahánačky s policajtami v autách piatich odlišných tried, výzvy v online rebríčkoch a napínavé misie.

Pomsta v závodnom štýle

Hra vás prenesie do mesta Fortune Valley, ktoré je pod krutovládou neslávne známeho kartelu The House majúceho pod kontrolou nie len podsvetie, ale i celé policajné oddelenie. Jediným vašim cieľom bude za pomoci vášho tímu pomstiť sa tomuto zoskúpeniu. Vyberte si jedného z troch rozdielnych hrateľných postáv (Tyler, Mac a Jess), pretvorte a prispôsobte si vozidlo a už vám nič nebude stáť v ceste adrenalínových naháňačiek a závodov.

Pretvorte šrot na nablýskanú káru

K splneniu vašej misie budete mať na výber z vozidiel piatich rôznych kategórií s rôznymi parametrami Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner, ktoré budete môcť neobmedzene upravovať a vylepšovať, presne tak, aby ste v akomkoľvek závode uspeli. Nevyhovuje vám ponuka? Nezúfajte a postavte si od základov dokonalé auto podľa vašich predstáv pomocou súčiastok z opustených vozidiel. Nakupujte súčiastky a pretvorte klasické nudné vozidlá na nadupané závodné mašiny, ktoré rozprášia vašich protivníkov.

Zamierte až na vrchol

Podstúpte risk, vsaďte si na svoje výsledky a prídte k poriadnému balíku peňazí, ktorý môžete následne použiť k vyšperkovaniu vášej káry. Hra vám umožní budovať si reputáciu tým, že budete vyzývať potencionálnych rivalov, ale i priateľov prostredníctvom doporučení Autologu. Súperte takisto i v rámci klasického online rebríčka, porážať iných protihráčov a dostante sa až na vrchol.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Závodné
Vekové obmedzenie 12+

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Need for Speed Payback Payback - Hra na XBox One

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Kristián

6. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéSoňa

30. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Perfektná hra
  • -

Perfektná hra