The Sims 4: Psi a Kočky - Hra na PC

Cena:
39,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

Pripravte sa na príval roztomilých domácich miláčikov v rozšírení The Sims 4 Psi&Mačky. Do úspešného simulátora každodenného života mieri hŕba neposedných mačiek a psov, aby našim známym Simíkov navždy zmenila život. Môžete si vybrať z rôznych plemien a prostredníctvom nástroja „Create A Pet“ prispôsobiť ich charakteristiky, vzhľad, správanie a dokonca aj ich oblečenie. Vďaka inovatívnym technológiam, použitým pri vývoji hry nadväzujú zvieratá s ľudmi vzťahy podľa každodenných interakcií, čo prinesie množstvo zábavy. Čaká na vás krásne pobrežné mesto, ktoré vám poskytne možnosť otvorenie vlastnej veterinárnej kliniky. Toto rozšírenie vyžaduje základnú hru Sims 4.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Vytvorte si dokonalého domáceho miláčika

Rozšírenie úspešnej hernej senzácie The Sims 4 s podtitulom Psi&Mačky obohatí vašu hru o nový rozmer. Pripravte sa na obrovskú dávku roztomilosti, ktorá sa na vás privalí prostredníctvom štvornohých miláčikov a ich neposedných pováh. Vďaka nástroju „Create A Pet“ dostanete možnosť vytvoriť dokonalé zvieratko presne podľa vašich predstáv, prispôsobovať jeho vzhľad i charakter, a teraz už i jeho módne outfity a príslušenstvo.

Nadväzujte vzťahy

Nechajte sa prekvapiť, akým nečakaným spôsobom zmenia každodenný život našich obľúbených Simíkov. Každý miláčik sa prispôsobí prostrediu, prostredníctvom interakcií s majiteľom si s ním vytvorí vzťah, čo bude mať za následok množstvo zábavných situácií. Starajte sa o neho dobre a on sa vám odmení bezhraničnou láskou a oddanosťou.

Staňte sa veterinárom a otvorte si kliniku

Preskúmajte zákutia pobrežného mesta Brindleton Bay, ktoré poskytuje množstvo možností a miest, kde si vaše zvieratko bude môcť užívať vonkajšie aktivity. Navštívte park s prekážkovou dráhou, kde stretnete ďalších milujúcich majiteľov týchto roztomilých stvorení, alebo sa len tak prejdite popri majáku. Môžete sa stať zverolekárom, otvoriť si veterinárnu kliniku a v nej liečiť a poskytovať plnú starostlivosť.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Simulátory
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Tlačený manuál: Nie

Ostatné

Kód produktu: EAPC05157

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore