UFC 3 - Xbox One hra

Zobraziť


Platforma: Xbox One, Typ hry: Športové, Vekové obmedzenie: 16+


Cena 19,99 €

Zľava 73 % z pôvodnej ceny: 74,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra UFC 3 je určená pre herné konzoly Microsoft Xbox One. Prináša novú zmenu v pohyboch zápasníkov vďaka technológii Real Player Motion. Plynulé a veľmi responzívne pohyby ovládania postavy v hre vám vytvoria realistická zážitok z hrania. Novinkou je aj mód kariéry, kde Vaše rozhodnutia mimo Octagonu rozhodujú o tom, ako si povediete v zápasoch a aká bude vaša cesta va vrchol. Vyberte si štýl súbojov a herné módy, ktoré vám dodajú voľnosť pohybov v hre. Vyzvite kamaráta do ringu v prepracovanom turnajovom móde. Môžete si vytvoriť aj svoj vlastný tím hráčov.

Revolúcia v pohybe

Prepracovaná technológia Real Player Motion prináša revolučnú záležitosť v animačných technológiách hier. Čo najlepší pocit a vzhľad hry, robí tretí diel populárnej hry UFC tým najlepším. Nasnímaných bolo viac než 5000 nových animácií, ktoré boli prestavané od začiatku. Tešiť sa môžete aj na kompletné zdigitalizovanie vašich obľúbených zápasníkov ako je Conor McGregor, Georges St-Pierre alebo Joanna Jedrejcyzk.

Mód kariéry

Novinkou v hre UFC 3 je ah príbehový kariérový mód. Rozhodnutia mimo zápasov majú obrovský dopad na priebeh vašej hry. Vybudujete si vlastnú značku, získate fanúšikov alebo zarobíte viac peňazí než reálni zápasníci. Môžete provokovať vašich rivalov v novom hernom systéme sociálnych sietí. Máte možnosť vytvoriť si unikátneho zápasníka nie len vzhľadom, ale aj charakterom.

Výhra jednou ranou

V hernom ringu Octagon sa víťazstvo môže zrodiť v krátkom okamihu. V UFC 3 rozhodnete sami, akým štýlom súbojov sa poberiete. K dispozícii má aj herné módy Knockout, Sumbission Shootout, Stand & Bang, ktoré dávajú hráčovi neobmedzenú výdrž a môžete tak vyzvať aj kamarátov v lokálnom multiplayerovi a skvele sa baviť. Prepracovaný je aj turnajový mód,  kde môžete bojovať proti kamarátom lokálne aj online.

Vytvorenie tímu

Ďalšou novinkou v režime Ultimate Team je prednastavenie viacero možností personalizovania a taktiky. Svojich zápasníkov môžete skombinovať s reálnymi bojovníkmi UFC. Vytvoríte tak ultimátnu zápasnícku súpisku. Nová Fighter Chemistry presne spárujete jednotlivých bojovníkov, čo je zárukou zlepšenia vašich zápasníckych schopností. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Športové
Vekové obmedzenie 16+

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia UFC 3 - Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Marek

11. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené