NAY Elektrolove zoznamka

Elektrolove je nová zoznamka, vďaka ktorej nájdete svoju spriaznenú dušu s rovnakými preferenciami v elektronike. Prečo je to dôležité?

Sme stále viac závislí na technológiách a istá kompatibilita s partnermi je pre fungujúci vzťah žiaduca aj v tomto smere. Podľa britskej štúdie, ktorá skúmala vzťahy z poslednej dekády, ktoré trvali menej ako 3 roky, mohli v 17 % prípadov za rozpad vzťahu - priamo alebo nepriamo -  problémy s technikou partnerov, ktorá nebola kompatibilná. Viac ako 81 % ľudí si nezisťuje nič o elektronike svojho partnera/partnerky predtým, ako súhlasia so vzťahom.

Prečítajte si osudy ľudí, ktorých vzťahy stroskotali kvôli nekompatibilnej technike a registrujte sa na Elektrolove ešte dnes! Nájdite partnera alebo parnerku s vybavením podľa vysnívaných parametrov. Služba je zdarma, registrovať sa môžete aj anonymne a prináša vám ju exkluzívne NAY.

Barista Nachytal som ju s turkom

Keď som svoju bývalú nachytal doma s turkom, zlomilo mi to srdce. Andrea, ktorú som našiel cez Elektrolove by mi to nikdy neurobila. Ona je anjel - ani cappuccino si nedá po desiatej. Zalievanej kávy by sa určite nikdy ani nedotkla. 

  • Daniel, barista (31)

Kunsthistoricka Poznal len športový program

Zapínal výlučne len športový program. Akoby tam iný ani nebol. Aj môj lososový vlnený rolák na ňom vypral. Ja som už takto nemohla žiť. Edmund má parnú pračku so 113 programami, ktoré ovláda hlasom a gestami a nikdy by som ho nenašla bez Elektrolove.

  • Marianna, kunsthistorička (44)

Manažérka Vytiahol ho pred kamkami

Majo, keď ho vytiahol pred mojimi kamkami, tak to bol akože okamžitý koniec. To som nemohla tolerovať. Akože Androida. On bol ešte pyšný akože? Iginko, s ktorým sme sa našli cez Elektrolove, má len Apple ako ja a moje akože bff.

  • Alma, manažérka (25)

Vrátnik Do všetkého vŕtala

Čo sa mi nej spočiatku páčilo. Vŕtala do dreva, do tehly, dokonca aj do betónu vedela zavŕtať. Ale stále si brala moje vrtáky. Na Elektrolove som si našiel Irenu. Má vlastnú vŕtačku a už vyše roka sa vŕtame vo všetkom spolu. 

  • Lukáš, vrátnik (64)

Student Stále si na kábli

Bývalá si ma najskôr omotala okolo prsta, a potom skoro zadusila. Všade som zakopával o jej káble, celé noci sme niečo rozpletávali. Musel som to ustrihnúť. S Jankou sme sa spoznali cez Elektrolove a náš vzťah je prísne bezdrôtový.

  • Janko, študent (22)

PS5girl Chcel mi ukázať svoj zbierku

Vraj, že mi ukáže zbierku 300 hier. Pozýval ma na privátny server. A viete, čo mal? Xbox! Dala som mu ban a odvtedy hľadám už len cez Elektrolove a som spokojná. 

  • PSGirl6 (?!)

Stavbar Sybila je idyla

Ona rada varila, ja som rád jedol. Ja som ma veľký apetít, ona veľké hrnce. Kým sme nezistili, že nefungujú na mojej indukčnej doske. No, rýchlo to vychladlo. Zo Sybilou už je to idyla. Našli sme sa len vďaka Elektrolove. Ďakujeme.

  • Alexander, stavbár (56)

Banner A Už nikdy viac mini alebo mikro

Nevedela som si nájsť nikoho kompatibilného roky. Všetci mali mini alebo mikro. Ale ja môžem byť len s niekým, kto má USB-C nabíjačku. S niekým, s kým môžem zdieľať. Až Elektrolove a môj Miško tento problém vyriešili.

  • Tinka, kvetinárka (29)

“Designed by Freepik