Elgato Eve Light Switch Smart vypínač

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

S vypínačom svetiel Eve Light Switch zažite pohodlie inteligentného osvetlenia bez výmeny žiaroviek vo vašej domácnosti. Pracuje s Apple HomeKit a vďaka externému vstupu prijíma príkazy z bežných svetelných spínačov. Spínač osvetľujúceho svetla sa dá použiť aj ako jediný spínač. Môžete urobiť takmer akékoľvek nastavenie osvetlenia miestnosti inteligentným. Zapojenie prístroja vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie. Prístroj je pod napätím 230 V a pri neodbornej manipulácii môže spôsobiť úraz elektrickým prúdom, preto montáž doporučujeme zveriť odborníkom.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Osvetlite akúkoľvek žiarovku

Synchronizujte svoje svetlá so slnkom a mesiacom. Nastavte idylické scény a nechajte ďalšie zariadenia pracovať unisono. S vypínačom svetiel Eve zažite pohodlie inteligentného osvetlenia bez výmeny žiaroviek vo vašej domácnosti.

Ovládanie slovom alebo dotykom

Elgato Eve Light Switch ovládajte prostredníctvom vášho iPhone, či povedzte Siri, nech rozsvieti vaše svetlá. Alebo jednoducho stlačte vypínač Eve Light Switch rovnakým spôsobom, ako pri stlačení bežného prepínača. Nastavte si rozvrhy a nechajte svoje svetlá fungovať automaticky. Pri západe slnka, vypínanie pred spaním alebo podľa toho, ktoré časy dopĺňajú váš denný režim. Všetky plány sú uložené priamo na Eve Light Switch.

Ovládajte svetlá v domácnosti

Skombinujte stropné svietidlo v obývacej izbe s lampami pripojenými k Eve Energy a naraz ich zapnite. Ešte lepšie je pridať pravidlo, ktoré vám to umožní iba vtedy, keď fyzicky stlačíte prepínač Eve Light Switch. Automatické ovládanie tohto zariadenia s podporou funkcie HomeKit automaticky a mimo domova vyžaduje zariadenie HomePod, Apple TV s tvOS 13.3 alebo novším alebo zariadenie iPad s operačným systémom iOS 13.3 alebo novším, ktoré sú nastavené ako domovský rozbočovač (Home hub). Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

Apple HomeKit a Siri

Nastavujte scény pomocou pomocou Siri, vášho Control Center alebo Apple Watch. Ľahko zapojte príslušenstvo pomocou aplikácie Home na telefóne iPhone, iPad alebo iPod touch. A aby ste videli stručné záznamy, získavali informácie a užívali si plnú kontrolu nad svojím pripojeným domom, nehľadajte nič iné ako aplikáciu Eve. Všetky doplnky sú vybavené výlučne funkciou HomeKit. Vaše osobné údaje nie sú za žiadnych okolností zachytené, uložené v Cloude alebo zneužívané. Dokonca aj pri vzdialenom prístupe k vášmu domovu prostredníctvom domáceho rozbočovača sú všetky údaje šifrované a uložené v telefóne iPhone alebo iPad.

Vlastnosti Elgato Eve Light Switch

 • Vyžaduje neutrálny vodič
 • Použitie s medeným drôtom
 • Vstup: 230 V 50/60 Hz, max 5 A/1150 W
 • Bezdrôtové pripojenie: Bluetooth Low Energy
 • Podpora Apple HomeKit
 • Kompatibilita: iPhone, iPad, iPod touch s iOS 13.3 a novším
 • Wi-Fi: 2.4 GHz 802.11 b/g/n

Obsah balenia

 • Eve Light Switch
 • podložka na stenu
 • kryt vypínača
 • montážny materiál

Pripojené súbory

Manual Eve_Light_Switch_ENG [*.pdf, 1.37 MB] Manual Eve_Light_Switch_DE [*.pdf, 1.36 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: svetla
Technológia: Bluetooth
Typ SMART produktu: ovládač
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Elgato eve
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 8,5 cm
Hmotnosť: 240 g
Výška: 8,5 cm
Hĺbka: 4,1 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Vypínač
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: svetla

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Kompatibilné s hlas.asistentom: Apple Home Kit
Typ SMART produktu: ovládač
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ostatné

Kód produktu: 10EBC1701

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore