Elica BELT LUX BL F/80

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 43 %

Šírka: 80 cm, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Maximálny výkon odsávania: 650 m3,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elica BELT LUX BL F/80 spoľahlivý odsávač pár, ktorý pojme všetky nepríjemné pachy i pary, ktoré vznikajú počas varenia. Dosahuje výkon od 220 - 650 m³/h a hlučnosť v rozsahu od 43-61 decibelov. Halogénové osvetlenie Vám bude zabezpečovať dostatok svetla počas varenia. Príprava jedla tak bude oveľa komfortnejšia. Odvod pár je možný aj prostredníctvom recirkulácie. Oceníte jednoduché dotykové ovládanie.

Elegantný dizajn

Komínový odsávač pár v elegantom prevedení. Povrchová úprava odsávača je sklo v čiernej farbe + nerez a vďaka svojmu elegantnému dizajnu príjemne doplní vaše kuchynské prostredie. Jeho vzhľad pôsobí jednoducho a zabezpečuje ľahké používanie. K dispozícii sú pohodlné dotykové ovládacie prvky.

Efektívny chod

Výkonný odsávač pár Elica BELT LUX BL F/80 vyniká vysokým výkonom odsávania prebytočných pár, ktoré sa tvoria pri varení jedál. O dôkladné odsávanie pár sa stará kvalitný motor, ktorého výkon odťahu je až 650 m³/hodinu. To zaručí efektívne odsávanie prebytočnej pary produkovanej pri príprave pokrmov. Na výber pritom máte z 3 rýchlostných stupňov výkonu, ktoré si zvolíte podľa množstva produkovanej pary. Okrem odťahu do komína však ponúka i možnosť zvoliť si možnosť recirkulácie. To znamená, že znečistený vzduch je vháňaný do filtra, kde sa dôkladne prečistí a ako čistý vzduch sa vráti do miestnosti. Odteraz je len na vás, ktorú možnosť odsávania pár využijete. Oba spôsoby však zaisťujú perfektné výsledky, ktoré vám zjednoduchšia a spríjemnia varenie.

Novinka

Vývod vzduchu z odsávača z hora alebo dozadu (možnosť otočenia mototora)

Obvodové ( štrbinové ) odsávanie

Obvodové ( štrbinové ) odsávanie je alternatívna technológia odsávania, kde je prúdenie vzduchu zlúčené do vonkajšieho odvodu odsávača a znižuje tak spotrebu energie a hluku. Namiesto tradičných tukových filtrov sa na týchto výrobkoch nachádza panel z ocele alebo skla, ktorá zlepšuje estetiku a uľahčuje čistenie a údržbu.

Head Saver

Odsávače s Head Saver sú vďaka zmenšeným rozmerom úplne ergonomické a nezavadíte o ne hlavou, nikde nebudú prekážať.

Halogénové osvetlenie

Pri varení každý z nás potrebuje svetlo. Svetlo z digestorov sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad kde čo máte. Výkonný odsávač pár Elica  je vybavený kvalitným halogénovým osvetlením 2x 20W, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 80 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 650 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Elica BELT LUX BL F/80

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ernest

22. 11. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Vyborne odsavanie.
  • Velmi lahko ovladatelny.
  • Super osvetlenie dvoma bodovymi svetlami.
  • Pekny dizajn a nezabera vela miesta.
  • Ziadne Negativa

Velka spokojnost s vyberom tohto digestoru. Hodi sa mi do kuchyne, vyborna sacia sila i dizajn.<br /> 4 rychlosti satia.<br /> ODPORUCAM